Dawid Kubacki

i

Autor: Alex Marcinowski/Super Express Dawid Kubacki

żona zareagowała

Żona Dawida Kubackiego musiała reagować, kiedy skoczek pokazał to publicznie! Lawina ruszyła natychmiast

2023-09-16 18:15

Liderzy reprezentacji Polski w skokach narciarskich przyzwyczaili już swoich fanów do tego, że nie są przesadnie aktywni w mediach społecznościowych, kiedy dobiega końca sezon Pucharu Świata i dzielą się kolejnymi postami oraz relacjami sporadycznie. Po ostatnim filmie, jaki opublikował Dawida Kubacki, lawina komentarzy ruszyła błyskawicznie i głos zabrała również jego żona Marta Kubacka.

W ostatnich miesiącach liderze reprezentacji Polski w skokach narciarskich odpoczywali ciesząc się wolnym czasem i przygotowując się powoli do kolejnych zawodów oraz nadchodzącego sezonu Pucharu Świata. W tym czasie Kamil Stoch, Piotr Żyła oraz Dawid Kubacki byli zdecydowanie mniej aktywni w sieci, raz po raz publikując jedynie posty oraz relacje w mediach społecznościowych i informując swoich fanów, co dzieje się w ich życiu. Nic więc dziwnego, że po ostatnim nagraniu opublikowanym przez Dawida Kubackiego ruszyła prawdziwa lawina komentarzy. 

Nie od dziś wiadomo, że atmosfera w reprezentacji Polski w skokach narciarskich jest naprawdę dobra i liderzy biało-czerwonych nie tylko się ze sobą dogadują, ale również lubią sobie pożartować. Teraz polscy skoczkowie postanowili sprawdzić w humorystyczny sposób, czy któryś z nich nie przytył za bardzo podczas tegorocznych wakacji, a nagraniem z tego zajścia Dawid Kubacki pochwalił się w sieci. Nie minęło dużo czasu, aż pojawił się komentarz żony polskiego skoczka. 

Po tym, co Dawid Kubacki pokazał publicznie ruszyła lawina. Żona lidera polskich skoczków zareagowała 

Polscy skoczkowie znaleźli bowiem szparę pomiędzy ogrodzeniem oraz bramą i postanowili sprawdzić, czy są w stanie przez nią przejść. Ostatecznie ta sztuka udała się wszystkim zawodnikom, jednak żona Dawida Kubackiego postanowiła zwrócić uwagę na fakt, że nie ma go na nagraniu. - @dawid.kubacki.official a Ty?🤔 ja wiem ze dobrze gotuje ale wydaje mi się ze dasz radę😂💁🏼‍♀️- napisała żartobliwie Marta Kubacka w odpowiedzi na post swojego męża. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze