Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Adam Małysz

wszystko jasne

Adam Małysz przekazał kibicom fantastyczne wieści. Nareszcie się doczekali, świetna wiadomość

2023-09-21 11:45

Adam Małysz od ponad roku pełni funkcję prezesa PZN i pracuje bardzo mocno nad rozwojem podlegających mu dyscyplin. Oczywiście, fani przede wszystkim patrzą na to, co dzieje się w skokach narciarskich, najpopularniejszej w Polsce zimowej dyscyplinie. Teraz Adam Małysz postanowił przekazać fanom wieści, na które wielu z nich z niecierpliwością czekało.

Polacy w ostatnich latach należeli do ścisłej czołówki w skokach narciarskich. Mieliśmy nie tylko jednego mocnego zawodnika, ale całą drużynę, która potrafiła bić się o najwyższe cele. Niestety, dwa ostatnie sezony nie wyglądały dla nas najlepiej, zwłaszcza że z formą coraz trudniej u Kamila Stocha. Fani mogą się obawiać, co będzie po tym, jak ten zakończy karierę, ale i po erze Adama Małysza można było mieć obawy, a jednak wszystko potoczyło się inaczej. Jak polscy zawodnicy są ważni dla skoków, tak podobnie jest z konkursami u nas rozgrywanymi, bowiem fani z naszego kraju gorąco dopingują wszystkich zawodników i jest to dla nich wielka motywacja. Teraz Polacy doczekali się w końcu swego rodzaju wyróżnienia i własnego turnieju w kalendarzu Pucharu Świata!

Adam Małysz przekazał pilną wiadomość

Już od miesięcy mówiło się, że w nadchodzącym sezonie skoczkowie mogą nie tylko zawitać do Zakopanego i Wisły (która często otwierała sezon Pucharu Świata), ale też i do Szczyrku. FIS w końcu zdecydował się, że i Polacy mogą mieć swój pomniejszy turniej i zdecydowano, że w sezonie 2023/24 zostanie rozegrany PolSKI Turniej (podkreślenie „SKI” to zabawa słowna, angielskie słowo „ski” oznacza narty).

Adam Małysz przekazał właśnie bardzo ważną wiadomość dotyczącą tych zawodów. Otóż już w najbliższy piątek, 22 września, ruszy sprzedaż biletów na konkursy rozgrywane w ramach turnieju. Ten odbędzie się w styczniu 2024 roku – zacznie w dniach 12-14 stycznia w Wiśle, do Szczyrku skoczkowie zawitają 16-17 stycznia, a koniec przewidziano na 19-21 stycznia w Zakopanem.

Adam Małysz o złocie Piotra Żyły i zatrudnieniu Thomasa Thurnbichlera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze