Robert Lewandowski nie nosi stanika i robią wokół tego aferę! Szokujące słowa białoruskiej działaczki

2021-06-05 20:00
Jana Shostak, Robert Lewandowski
Autor: Tomasz Radzik / SE, Instagram / Robert Lewandowski Jana Shostak, Robert Lewandowski

Jana Shostak to polsko-białoruska aktywistka, walcząca o wolność za naszą wschodnią granicą. Zrobiło się głośno na jej temat po tym, gdy wzięła udział na konferencji prasowej, a wideo z jej minutowym krzykiem obiegło cały internet. Burzę wywołały nie tylko jej słowa, ale także strój i zauważalny brak stanika. W rozmowie z "Interią", Shostak odniosła się do sytuacji i przywołała przykład Roberta Lewandowskiego i to, że... on również nie nosi stanika. Jak połączyła te dwie sytuacje? Wskazała na hipokryzję dotyczącą wielkiego zamieszania wokół jej osoby.

Jej strój wywołał wielkie kontrowersje i burze w internecie. Przykład Jany Shostak pokazał, że polskie środowisko polityczne potrafi się pokłócić o wszystko. Polsko-białoruska aktywistka pojawiła się na konferencji prasowej na temat sytuacji politycznej na Białorusi bez stanika. Widoczne sutki podzieliły działaczy i komentatorów, wywołując olbrzymie kontrowersje i dyskusje - większe niż na temat powodu spotkania z prasą. W rozmowie z Interią, Jana Shostak odniosła się do całej sytuacji. Powiedziała głośno o hipokryzji, przywołując przykład... Roberta Lewandowskiego. Co najpopularniejszy polski piłkarz ma do całej sytuacji?

Kim jest kobieta z konferencji przed ambasadą Białorusi, która głośno krzyczała? To miss i aktywistka Jana Shostak

Jana Shostak o braku stanika u Lewandowskiego: To hipokryzja

Shostak postanowiła wykorzystać medialną burzę i rozpocząć akcję #DekoltDlaBiałorusi. - Zainicjowałam w związku z tym akcję #DekoltDlaBiałorusi, która polega na tym, że każdy może sobie na dekolcie napisać jedną z 16 polskich firm, które nadal współpracują z białoruskim reżimem lub jedną z 12 międzynarodowych firm, które również pośrednio wspierają ten reżim - opowiada w rozmowie z "Interią". Aktywistka skomentowała też krytykę na temat braku stanika. Dyskusja rozpoczęła się od słów Anny Marii Żukowskiej.

- Kobiety są takie same, jak mężczyźni. Każdy ma prawo do wolności, pod względem ekonomicznym, społecznym, duchowym. Dlaczego Robert Lewandowski nie musi nosić stanika, a ja muszę? Jest to pewnego rodzaju hipokryzja. Czuję, że w tej kwestii wciąż jesteśmy w średniowieczu - stwierdziła Shostak.

Kim jest Jana Shostak?

Jana Shostak to urodzona w 1993 roku aktywistka, ma polskie korzenie. Do Polski przyjechała jako nastolatka, ukończyła studia w Krakowie. Jana Shostak brała udział w konkursach piękności, była finalistką wyborów Miss Polonia Wielkopolski oraz została wicemiss województwa zachodniopomorskiego.

Raport z Opalenicy. Pierwszy taki trening Paulo Sousy
bol
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze