Robert Lewandowski odbył z córką WAŻNĄ ROZMOWĘ! Wszystko się nagrało [WIDEO]

2020-12-01 18:03 md
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest nie tylko znakomitym piłkarzem, ale także i głową rodziny doskonale dbającą o swoje pociechy - córki Klarę i Laurę. Gdy tylko piłkarz nie jest zaangażowany w rozgrywanie kolejnych spotkań w barwach Bayernu Monachium czy reprezentacji Polski, oddaje się dzieciom. Na Instagramie żony zawodnika, Anny, mogliśmy się przekonać o tym po raz kolejny!

Rok 2020 w przypadku Roberta Lewandowskiego jest jak ze snu. Piłkarz odnosi na murawie liczne sukcesy i to zarówno drużynowe, jak i indywidualne. W sierpniu spełnił swoje największe piłkarskie marzenie, wygrywając w barwach Bayernu Monachium Ligę Mistrzów. Prywatnie natomiast wielkie powody do zadowolenia miał zwłaszcza na początku maja. Wówczas na świat przyszła jego druga córeczka, Laura, której urodziny wypadają niemal w ten sam dzień co starszej z dzieci Klary, z zachowaniem trzech lat różnicy.

Polak może odejść z klubu wyłącznie za KOSMICZNĄ KWOTĘ! Ta suma po prostu SZOKUJE

Oczywiście nie może dziwić fakt, że Robert Lewandowski jako jeden z najlepszych piłkarzy świata jest niesamowicie zajęty. Tym bardziej więc zapewne niezwykle cieszy go fakt, kiedy tylko może poświęcić nieco więcej czasu swojej rodzinie. Jego żona, Anna, opublikowała nagranie z ważnej rozmowy swojego męża z półroczną córeczką Laurą. Ważnej, bo przy tak napiętym terminarzu każda taka chwila bez wątpienia jest na wagę złota!

Słodka POGAWĘDKA Lewego z Laurą!

Wszyscy fani Bayernu i reprezentacji Polski mogą żywić nadzieję, że takie momenty jak te pozwolą znakomitemu napastnikowi zachować jeszcze większą koncentrację i formę względem pojedynków piłkarskich. Nic tak przecież nie nastraja do działania jak szczęście rodzinne!

Najnowsze