Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Puchar Polski: Ruch - Stomil GDZIE OGLĄDAĆ STREAM LIVE w INTERNECIE Na jakim programie

2019-09-24 16:54 CH
Kibice, Ruch Chorzów
Autor: CyfraSport Kibice Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Puchar Polski: Ruch - Stomil STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Ruch - Stomil w PP Na jakim programie TRANSMISJA. Czas na emocje w Pucharze Polski. W Chorzowie III-ligowy Ruch podejmuje I-ligowy Stomil Olsztyn. Niebiescy balansowali na krawędzi bankructwa i mogli nawet nie przystąpić do rozgrywek, ale grają i spisują się nieźle. Puchar Polski Ruch - Stomil LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Ruch - Stomil TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Puchar Polski: Ruch - Stomil TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Piłkarze Ruchu Chorzów przystąpili do rozgrywek III ligi, choć do końca nie było jasne, że czy klub się nie wycofa. Niebiescy wciąż mają ogromne problemy finansowe i organizacyjne. - Lecimy już na oparach nie tylko finansowych, ale i mentalnych - przyznaje szczerze kapitan „Niebieskich”, Tomasz Foszmańczyk na oficjalnej stronie Ruchu Chorzów. Niebiescy grają i spisują się nieźle. W tabeli III ligi (III grupa) zajmują 12. miejsce. - Z każdej strony słyszymy, że wygląda to coraz lepiej, ale do nas dociera to w trochę innej wersji i my czujemy się coraz gorzej organizacyjnie i mam nadzieję, że zaraz ta tykająca bomba nie wybuchnie, bo większość z nas leci już na oparach nie tylko finansowych, ale i mentalnych, a te pozytywne komentarze nas tylko bardziej dobijają, bo my to widzimy inaczej. Słyszymy o ociepleniu stosunków z miastem, ale my tego zupełnie nie odczuwamy - dodał Tomasz Foszmańczyk.

Puchar Polski: Ruch - Stomil w TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE

Stomil Olsztyn też miał swoje problemy, ale wyraźnie wyszedł na prostą. W tabeli I ligi zajmuje 5. miejsce i może włączyć się nawet o awans do Ekstraklasy. - Jedziemy do Chorzowa wygrać i przejść do kolejnej rundy - deklaruje Piotr Skiba, bramkarz Stomilu Olsztyn, który będzie zdecydowanym faworytem. - Ruch jest teraz w III lidze, choć ma właśnie serię trzech spotkań bez porażki. W krajowym pucharze zdarzają się niespodzianki, ale nam nie pozostaje nic innego jak awansować - dodał bramkarz Stomilu.

Ruch - Stomil STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn w 1/32 Pucharu Polski zostanie rozegrany we wtorek 24 września. Początek meczu Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn w PP o godzinie 17.00. Prawa do transmisji telewizyjnych na żywo z rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niesety nie planuje transmisji na żywo z meczu Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn. Tego dnia pokaże inne mecze w PP (Chrobry Głogów - Lech Poznań i Widzew Łódź - Śląsk Wrocław). Nie będzie też legalnego streamu online z meczu Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn.