Siłownia zamieniła się w KOŚCIÓŁ! Będą modlić się przy hantlach i ciężarach?

2020-10-17 15:07 mso
Siłownia
Autor: AP Siłownia

Kolejne obostrzenia wprowadzone przez rząd nie podobają się wielu przedsiębiorcom. Zapowiedziano już różne protesty, między innymi te w wykonaniu branży fitness. Na ciekawe rozwiązanie zdecydowali się szefowie jednej z krakowskich siłowni. W jej miejscu otworzyli sklep i kościół. Czy naprawdę będą modlić się przy hantlach i ciężarach?

Krakowski klub Atlantic Sports zaskoczył wszystkich fanów sportu. Choć wszystkie siłownie i kluby fitness mają być od dziś pozamykane, to oni wciąż mają pozostać otwarcia. Wszystko przez przemianowanie się na sklep, gdzie można testować odpłatnie sprzęt i... kościół. – Może niektórym wydawać się to śmieszne. Największym absurdem nie jest jednak wdrożone przez nas rozwiązanie, a decyzja rządu – mówi menedżerka Marta Jamróz dla portalu Sport.onet.pl

Koronawirus w Polsce: Baseny OTWARTE dla niektórych! Zaktualizowano zasady

Trener personalny o zamknięciu branży fitness: "Od jutra nie zarabiam"

Na spotkania religijne zapowiedziane przez firmę zapraszają "oświecony Olek i czcigodna Gosia". - Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness - od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku "Kościół Zdrowego Ciała". Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe - piszą na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

W klubie można także odpłatnie testować znajdujący się tam sprzęt. Ominięto także przepisy dotyczące squasha. Teraz codziennie organizowane tam są zawody bez udziału publiczności!

Najnowsze