O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w Zakopanem 16.01 sobota Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Konkurs drużynowy w Zakopanem 16 stycznia GODZINA

2021-01-16 6:40 ch po
Willingen Six 2021 PREMIE, NAGRODY PIENIĘŻNE. Ile zarobią skoczkowie w Willingen Six PREMIE
Autor: AP Willingen Six 2021 PREMIE, NAGRODY PIENIĘŻNE. Ile zarobią skoczkowie w Willingen Six PREMIE

SKOKI dzisiaj 16.01 O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie w Zakopanem dzisiaj w sobotę 16 stycznia O KTÓREJ GODZINIE Konkurs drużynowy w Zakopanem sobota. Fani skoków czekają już niecierpliwie na sobotni konkurs PŚ w Zakopanem. Już dzisiaj konkurs drużynowy. Liczymy na dalekie skoki Kamila Stocha i innych polskich skoczków, którzy w Zakopanem zazwyczaj radzili sobie świetnie. Piotr Żyła w kwalifikacjach został wczoraj zdyskwalifikowany, ale w konkursie drużynowym może wystąpić. Skoki narciarskie w Zakopanem O KTÓREJ GODZINIE SKOKI NARCIARSKIE dzisiaj w Zakopanem 16.01 Konkurs drużynowy GODZINA Skoki w sobotę Zakopane 16 stycznia.

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE 16.01 Skoki narciarskie O KTÓREJ Konkurs drużynowy dzisiaj w Zakopanem

Konkurs drużynowy już dzisiaj w Zakopanem. Liczymy na naszych liderów i na nową gwiazdę czyli Andrzeja Stękałę, który we wczorajszych kwalifikacjach oddał znakomity skok na 130 m, potwierdzając wysoką formę. Zajął trzecie miejsce. Wyprzedzili go tylko Japończyk Sato i Niemiec Eisenbichler. - Dobrze mi się skakało, ale jaki to prognostyk na sobotę i niedzielę? Przekonamy się. Ja nie lubię prorokować przed konkursem - zasłaniał się Stękała, ale przy okazji tryskał energią. Jeżeli polscy skoczkowie zaprezentują się tak jak w ostatnich konkursach PŚ, to będą faworytami do zwycięstwa. Nasi skoczkowie wystartują w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Andrzej Stękała i  Dawid Kubacki. Żyła, który we wczorajszych kwalifikacjach do konkursu indywidualnego został zdyskwalifikowany, może wystąpić w konkursie drużynowym. W kwalifikacjach nie przypominał zawodnika, który błyszczał na początku sezonu. Oddał przeciętny skok, a chwoę później okazało się, że został zdyskwalifikowany i nie wystartuje w niedzielnych zawodach. - Może Piotrek był z kimś na niedzielę na kawę umówiony? Z nim to nigdy nic nie wiadomo - wypalił, puszczając oko Dawid Kubacki.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 16.01 Konkurs drużynowy w sobotę w Zakopanem GODZINA

Skoki w Zakopanem już dzisiaj! Na sobotę 16 stycznia zaplanowano konkurs drużynowy. Wielkie święto kibiców czas zacząć i emocji znów nie zabraknie, choć tym razem z powodu pandemii fanów skoków narciarskich zabraknie pod skocznią i na trybunach. W Zakopanem na pewno będzie inny niż zwykle. Pandemia koronawirusa uderzyła również w świat skoków narciarskich. Pod Wielką Krokwią zawsze meldowały się tysiące kibiców, by dopingować naszych. Faworytem jest Kamil Stoch, który tydzień temu zrównał się z Adamem Małyszem liczbą triumfów w Pucharze Świata. Teraz może przegonić legendę z Wisły. Na skoczni w Zakopanem Stoch sportowo się wychował. Pierwszy skok oddał tam w lutym 1999 roku. Miał za sobą cztery lata skoków na nartach. Emocje z powodu zaszczytu wejścia na tak dużą skocznię (wówczas K 116) były ogromne u niespełna 12-letniego chłopaka. - Około szóstej wieczorem zadzwonił do mnie trener i powiedział, że na dwunastą rano pojedziemy na trening na Wielkiej Krokwi, pierwszy raz. No i nie spałem przez całą noc, bo chciałem skoczyć. Miałem to przed oczami - mówił mały Kamil przed kamerą TVP, a to nagranie wciąż można obejrzeć w internecie.

Dyskwalifikacja Piotra Żyły. Nie uwierzycie jak zareagował!

Skoki narciarskie dzisiaj 16.01 O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w Zakopanem w sobotę

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE prezentuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Przed nami konkurs drużynowy PŚ w Zakopanem. Na sobotę 16 stycznia zaplanowano konkurs drużynowy. Początek o godzinie 16.15. Transmisja tv na żywo z konkursu drużynowego w Zakopanem na antenach TVP 1, TVP Sport i Eurosportu 1. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z PŚ w Zakopanem dzisiaj.

Najnowsze