Skoki narciarskie dzisiaj 6.12 niedziela O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj 6 grudnia PŚ Niżny Tagił O której dzisiaj skoki w niedzielę 6.12

2020-12-06 9:03 CH
SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE KWALIFIKACJE 2.01 TCS Innsbruck O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie dzisiaj w sobotę 2 stycznia Turniej Czterech Skoczni O której dzisiaj skoki sobota TCS.
Autor: East News SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE KWALIFIKACJE 2.01 TCS Innsbruck O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie dzisiaj w sobotę 2 stycznia Turniej Czterech Skoczni O której dzisiaj skoki sobota TCS.

Skoki narciarskie dzisiaj 6.12 niedziela O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj w niedzielę 6 grudnia. O której godzinie są skoki 6.12 Niżny Tagił. Przed nami ciąg dalszy rywalizacji w Pucharze Świata. Skoczkowie narciarscy rywalizują w dalekiej Rosji na skoczni w Niżnym Tagile na Urale. Najlepsi Polacy dostali wolne, a szansę dostali dublerzy. W pierwszym konkursie PŚ w Niżnym Tagile najlepiej wypadł Aleksander Zniszczoł, który zajął 6. miejsce. Jak Biało-Czerwoni wypadną dzisiaj czyli w niedzielę? I o której godzinie skoki dzisiaj 6 grudnia? O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj skoki niedziela 6.12.2020 PŚ Niżny Tagił O której skoki w niedzielę?

SKOKI dzisiaj 6.12 O KTÓREJ GODZINIE skoki Niżny Tagił niedziela skoki narciarskie dzisiaj

W pierwszych zawodach PŚ w Niżnym Tagile triumfował norweski skoczek Halvor Egner Granerud, który wykorzystał pecha Markusa Eisenbichler. Dominujący w tym sezonie Niemiec prowadził po pierwszej serii i wydawało się, że sięgnie po kolejne zwycięstwo. Jednak zupełnie popsuł drugą próbę. W trudnych warunkach skoczył fatalnie i spadła na 28. miejsce. Najwyżej z Polaków był Aleksander Zniszczoł, który zakończył zawody na 6. pozycji i jest to jego najlepszy wynik w karierze. Nie obyło się bez nerwów. W trakcie konkursu Zniszczoł zauważył, że ma dziurę w kombinezonie. W porę zasygnalizował problem i obyło się bez dyskwalifikacji. - Wyjeżdżam do góry, patrzę, a tu coś nie gra. W kroku miałem dziurą taką, że bym pięść wsadził. Wysłali mi z dołu drugi kombinezon i szybko się przebrałem. Może to i lepiej, bo odjęło mi to trochę stresu i nie myślałem o drugim skoku. Wszystko poszło sprawnie i skakałem już w nowym - opowiadał Zniszczoł na antenie Eurosportu.

Skoki dzisiaj 6.12 O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie dzisiaj Niżny Tagił niedziela

Polscy skoczkowie startują w Niżnym Tagile w mocno rezerwowym składzie. Gwiazdy naszej reprezentacji, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła, nie polecieli do Rosji. Zostali w kraju i spokojnie przygotowują się do MŚ w lotach narciarskich. Przed nami niedzielny konkurs PŚ w Niżnym Tagile. Jak wypadną Polacy? W Niżnym Tagile na Uralu jeszcze nigdy nie wygrał polski skoczek. W tym roku na skoczni Bocian. Jak dotąd tylko Piotr Żyła stawał na podium PŚ w tym rosyjskim mieście - dwukrotnie zajął drugie lokaty w roku 2018. Z kolei Dawid Kubacki i Klemens Murańka mieli groźnie wyglądające upadki w roku 2014. Pierwszy spadł na zeskok wytrącony podmuchem wiatru, drugiemu odjechała narta po lądowaniu.

Skoki narciarskie dzisiaj 6.12 w niedzielę O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj Niży Tagił niedziela

Czas na drugi konkurs PŚ w Niżnym Tagile. W tym pierwszym punktowała czterech Polaków. Szóste miejsce zajął Aleksander Zniszczoł, piętnasty był Jakub Wolny. Na 25. lokacie konkurs zakończył Maciej Kot, a trzydziestkę zamknął Tomasz Pilch. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie jeszcze lepiej. - To był trudny dzień. Gdy przybyłem na skocznię, miałem nadzieję na w miarę spokojne warunki. Wiatr podczas konkursu ciągle się zmieniał. Przykro mi z powodu Markusa Eisenbichlera, ale myślę, że każdemu w którymś momencie może przytrafić się taka sytuacja, również mnie - powiedział Halvor Egner Granerud, norweski zwycięzca sobotniego konkursy w Niżnym Tagile.

Skoki dzisiaj niedziela 6.12 O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj w niedzielę 6 grudnia

Skoki narciarskie w niedzielę 6.12 O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj PŚ Niżny Tagił. Czas nas ciąg dalszy rywalizacji w Pucharze Świata. W niedzielę 6 grudnia drugi konkurs PŚ w Niżnym Tagile. Najpierw kwalifikacje, które zostaną rozegrane o godzinie 14.30. Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się o godzinie 16. Transmisja tv na żywo na antenie TVP 1, TVP Sport i Eurosportu 1.

Najnowsze