Maksym Kagal

i

Autor: screen/twitter.com/ Ukrinform

Smutne informacje dotarły do Polski. Mistrz świata zginął na wojnie w Ukrainie. Miał tylko 30 lat

2022-03-28 8:33

Bardzo smutna informacja dotarła do Polski. W wieku 30 lat zmarł mistrz świata w kickboxingu, Maksym Kagal. Sportowiec miał zginął w trakcie walk o Mariupol, o czym poinformował jego szkoleniowiec. Fani pogrążyli się w żałobie, a trener zmarłego już teraz zapowiada pomszczenie śmierci Kagala.

Wyjątkowo tragiczna informacja dotarła do Polski. Maksym Kagal, mistrz świata w kickboxingu zmarł w wieku 30 lat. Sportowiec brał udział w walkach o Mariupol, gdzie miał zginąć od ataku Rosjan. O śmierci zawodnika poinformował jego trener, który już teraz zapowiada pomszczenie zmarłego podopiecznego.

Młody Polak ma odejść z PSG! Transfer coraz bliżej, miał zrobić dobre wrażenie

Maksym Kagal nie żyje. Walczył o wolną Ukrainę

Codziennie z Ukrainy dochodzą nas informacje o ofiarach rosyjskiej agresji. Tym razem, dowiedzieliśmy się o śmierci mistrza świata federacji ISKA w kickboxingu, Maksyma Kagala. Sportowiec walczył w pułku "Azow" w Mariupolu i zginął w walkach w walkach o swoją ojczyznę. Miał zaledwie 30 lat. Fani pogrążyli się w żałobie, a trener zmarłego już teraz zapowiada pomszczenie śmierci swojego podopiecznego.

- Wojna bierze najlepszych. To był uczciwy i przyzwoity człowiek. Śpij spokojnie bracie. Spoczywaj w pokoju. Pomścimy twoją śmierć - napisał na Twitterze trener zmarłego kickboxera, Oleg Skirta, cytowany przez "sport.pl".

UEFA miała wymusić na Polakach rozegranie meczu ze Szkocją? Mateusz Borek ujawnia kulisy, PZPN mógł nie mieć wyjścia!

Sportowcy walczą o Ukrainę. Na front ruszyło wiele znanych nazwisk

O tym, że sportowcy z Ukrainy walczą o swoją ojczyznę, nie trzeba przekonywać nikogo. Od początku w walkę o Kijów zaangażowani są bracia Kliczko, a do niedawna na froncie obecny był Ołeksandr Usyk, który dostał jednak pozwolenie od rządu, aby móc wyjechać i przygotować się do walki z Anthonym Joshuą. 

Sonda
Czy Rosja powinna zostać wykluczona ze świata sportu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze