Marcin Bułka

i

Autor: Cyfra Sport Marcin Bułka

Młody Polak ma odejść z PSG! Transfer coraz bliżej, miał zrobić dobre wrażenie

2022-03-28 8:07

Marcin Bułka jest coraz bliższy odejścia z PSG? Według informacji Vincenta Menichiniego z „Nice-Matin”, były golkiper Chelsea jest coraz bliżej zakończenia swojej przygody z klubem ze Stade de Princes i dołączenia na stałe do nowej drużyny. Polak na transfer miał zapracować sobie dzięki dobrym występom w Nicei, w której zrobił prawdziwą furorę dzięki występom w Pucharze Francji.

Przygoda Marcina Bułki z PSG ma zostać zakończona. Według informacji medialnych Polak nie wróci już do stolicy Francji i będzie szukał szczęścia w nowym klubie, który ma być zainteresowany podpisaniem z nim kontraktu. Zainteresowanie związane jest ze świetnymi występami Polaka w Pucharze Francji, gdzie m.in. dzięki jego wspaniałym występom Nicea awansowała do finału rozgrywek krajowego pucharu.

UEFA miała wymusić na Polakach rozegranie meczu ze Szkocją? Mateusz Borek ujawnia kulisy, PZPN mógł nie mieć wyjścia!

Marcin Bułka ma trafić do nowego klubu. Wypożyczenie mu pomogło

Przygoda Marcina Bułki z PSG była dość ciekawa. Z jednej strony, Polak siedział na ławce rezerwowych w trakcie finału Champions League przeciwko Bayernowi Monachium i poznał najlepszych zawodników świata, a z drugiej nie miał większych szans na to, aby zaistnieć w bramce klubu z Parc de Princes. Jego wypożyczenia do Cartageny i  Châteauroux pokazywały dość duże problemy zawodnika z graniem, jednak prawdziwe szczęście znalazł on w barwach Nicei, gdzie bardzo pomógł klubowi w awansie do finału Pucharu Francji. Dobre występy miały sprawić, że w końcu znalazł się chętny, który jest mu w stanie zaoferować nowy kontrakt, o czym donosi  Vincenta Menichini z „Nice-Matin”.

Czesław Michniewicz może wielu zaskoczyć. Ujawniono plany selekcjonera, burzliwa dyskusja wisi w powietrzu

Aby zobaczyć zdjęcia Marcina Bułki, przejdź do galerii poniżej.

Bułka z nowym pracodawcą. Wszystko ma się stać już latem

Okazuje się, że klubem zainteresowanym sprowadzeniem Polaka z PSG jest nie kto inny, jak Nicea właśnie. Przedstawiciele drużyny mają być zadowoleni z gry Polaka na wypożyczeniu i zaoferować mu angaż. Jak na razie, Polak ma mieć zaoferowaną posadę rezerwowego, ale niewykluczone, że dalsze dobre występy otworzą mu miejsce w bramce przedstawicieli Ligue 1.

Tak wygląda trening reprezentacji Polski przed meczem ze Szkocją
Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze