Sportowa SEKSBOMBA ma DOŚĆ męskich fanów! Ciągle dostawała zdjęcia penisów

2020-07-30 21:45 Bol
Brandi Rhodes
Autor: Instagram / Brandi Rhodes Brandi Rhodes

Czemu tak wielu sportowców decyduje się zamykać możliwość wysyłania im wiadomości w mediach społecznościowych? Spam i fala nienawiści bywa tam potworna. Niestety, często sportsmenki spotykają się tam też ze skandalicznymi sytuacjami. Regularnie panie narzekają na natarczywe zachowanie ze strony męskich fanów. Przekonała się o tym Brandi Rhodes, która regularnie dostawała zdjęcia... męskich narządów rozrodczych.

Internet potrafi być brutalny. Jeden błąd potrafi być przypominany przez lata. Znane osoby często muszą spotykać się z wielkimi falami hejtu, a także skandalicznym zachowaniem innych fanów. Jak informuje "The Sun", w bardzo przykrych okolicznościach przekonała się o tym Brandi Runnels, była gwiazda WWE, a obecnie ich konkurencji, AEW.

Stifler zawalczy na FAME MMA 7! Kto rywalem Popka? Aktualna karta walk FAME MMA 7!

37-latka zaczynała karierę jako konferansjerka WWE pod pseudonimem Eden Stiles. Obecnie jest jedną z zarządzających organizacją AEW. Ostatnio na pewien czas zdecydowała się na otworzenie prywatnych wiadomości na Twitterze. Niestety, bardzo brutalnie przekonała się o tym, jak wielki był to błąd! Brandi zdecydowała się na to z powodu nowej działalności.

Taka decyzja miała otworzyć jej możliwość pozyskania nowych kontaktów. Szkoda, że pośród nielicznych wiadomości w sprawach biznesowych, dominowały zdjęcia... penisów wysyłanych przez wielu mężczyzn. - Są granice tego, z czym mogę sobie poradzić, jeśli chodzi o osoby wysyłające mi swoje genitalia. Nie udostępnię już możliwości wysyłania mi wiadomości prywatnych - napisała Brandi Runnels.

Runnels jest związana z wrestlingiem od lat. Tam poznała swojego partnera, Cody'ego Rhodesa. Ożeniła się z nim kilka lat temu.

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze