Stifler zawalczy na FAME MMA 7! Kto rywalem Popka? Aktualna karta walk FAME MMA 7!

2020-07-30 20:26 MSo
Damian Stifler Zduńczyk
Autor: YouTube / FAME MMA Damian "Stifler" Zduńczyk

W czwartkowy wieczór kibice obejrzeli zwiastun gali FAME MMA 7. Niestety, kibice nie poznali zbyt wielu nowych szczegółów. Oprócz zawodników, których udział został już potwierdzony, poznaliśmy jeszcze jedno nowe nazwisko. Na gali oficjalnie zadebiutuje Damian "Stifler" Zduńczyk! Wciąż nie wiadomo, z kim się zmierzy. Nieznana jest także obsada walki wieczoru. Do klatki wejdzie Paweł "Popek" Mikołajuw. Jego rywal także nie został jeszcze ogłoszony. Aktualna karta walk FAME MMA 7.

Opublikowany został trailer gali FAME MMA 7! Kibice poznali nazwiska kolejnych celebrytów, którzy wystąpią podczas wrześniowego wydarzenia. Potwierdzono udział Pawła "Popka" Mikołajuwa, który wejdzie do klatki w walce wieczoru. Kto będzie jego przeciwnikiem? Fani plotkują na temat kilku możliwych nazwisk. Wymieniany jest m.in. Marcin "El Testosteron" Najman, który ma powoli kończyć zawodową karierę. Czy to on będzie rywalem "Monstera"? Nazwisko drugiej gwiazdy main eventu prawdopodobnie poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej przed FAME MMA 7.

Zobacz oficjalny trailer FAME MMA 7 TUTAJ

Do klatki wejdzie także Damian "Stifler" Zduńczyk. Jego przeciwnika także jeszcze nie poznaliśmy. Jego występ był reklamowany hasztagami "Mr Handsome" czy "szaleństwo". Mówiło się o tym, że jego przeciwnikiem na FAME MMA 6 miał być raper "Merghani". Ostatecznie do klatki nie wszedł i zadebiutuje dopiero teraz! Dzień po opublikowaniu zwiastunu przed FAME MMA 7, "Super Express" potwierdził, że Stifler wejdzie do klatki z Popkiem!

Co więcej, podczas niedzielnej konferencji prasowej przed FAME MMA 7, ogłoszony zostanie jeszcze co najmniej jeden pojedynek. Na gali nie zabraknie pojedynku kobiet.

Aktualna karta walk przed FAME MMA 7:

  • Paweł "Popek Monster" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • walka kobiet: TBA - TBA
  • Marcin Najman - TBA
  • Kamil "Hassi” Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Piotr "Tybori" Tyburski
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk

Zjedź niżej i sprawdź się w quizie na temat gal FAME MMA! Wiesz tyle, by zgarnąć komplet?

FAME MMA 7 - zwiastun/trailer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze