Stal Mielec - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Stal - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Stal - Radomiak w TV Na jakim programie 27.06.2020

2020-06-27 15:36 CH
Michał Żyro, Stal Mielec
Autor: Cyfrasport Michał Żyro, Stal Mielec

Stal Mielec - Radomiak STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać Stal - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Stal - Radomiak w TV Na którym programie Stal - Radomiak LIVE STREAM w INTERNECIE. To hit 28. kolejki I ligi. Stal Mielec podejmuje Radomiak Radom. Starcie trzeciej z czwartą drużyną w tabeli zapowiada się bardzo ciekawie. Stal tydzień temu doznała niespodziewanej porażki w Bełchatowie i będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę. Gdzie obejrzeć Stal Mielec - Radomiak w TV Na którym kanale Stal - Radomiak STREAM LIVE ONLINE.

Stal - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Stal Mielec - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać w INTERNECIE. Stal Mielec po niespodziewanej porażce w Bełchatowie spadła na trzecie miejsce, ale może wrócić na pozycję premiowaną bezpośrednim awansem. To dlatego że punkty zgubiła właśnie Warta Poznań, remisując z Miedzią Legnica. Jeżeli Stal Mielec pokona dzisiaj Radomiak Radom, wyprzedzi Wartę w tabeli. Łatwo jednak nie będzie. Radomiak prezentował ostatnio wysoką formę. W tabeli Zieloni z Radomia zajmują 4. pozycję, są tuż za Stalą. - Bardzo szanujemy naszego najbliższego rywala, ale jedziemy do Mielca po zwycięstwo. Nasz cel na każdy mecz pozostaje taki sam i w tym przypadku nic się nie zmieni - mówi szkoleniowiec Radomiaka Dariusz Banasik. Jego zespół ma 4 punkty mniej niż Stal.

Stal - Radomiak STREAM LIVE ONLINE

Mecz Stal Mielec - Radomiak w 28. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 27 czerwca. Początek spotkania Stal Mielec - Radomiak o godzinie 17.40. Transmisja tv na żywo z meczu Stal Mielec - Radomiak na antenie Polsatu Sport. Stream online live z meczu Stal Mielec - Radomiak w usłudze Ipla.

Najnowsze