Super Sportowiec Czerwca: zasady

i

Autor: SE Super Sportowiec Czerwca: zasady

Super Sportowiec Czerwca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

2021-07-01 15:02

Ruszamy z kolejną edycją naszej zabawy, w której macie szansę na wygranie 2000 złotych! Zasady plebiscytu Super Sportowca Czerwca są niezwykle proste. Aby mieć szansę na zgarnięcie kasy, wystarczy, że zagłosujecie w naszej zabawie na najlepszego sportowca minionego miesiąca, uzasadniając krótko swój wybór! Dowiedz się, na kogo możesz głosować w tym miesiącu i jak zgarnąć nagrodę pieniężną. Sprawdźcie szczegóły plebiscytu, którego partnerem jest firma Lotos.

Przed nami kolejna edycja plebiscytu "Super Expressu", w którym głosując na najlepszego sportowca danego miesiąca, macie szansę na zgarnięcie 2000 złotych! Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na nagrodę? Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać swojego faworyta lub faworytkę i uzasadnić wybór w formularzu. Spośród wszystkich głosujących, jedna osoba wygra aż 2000 złotych!

W lipcu możecie wybierać między: Sobiesławem Zasadą, Bartoszem Kurkiem oraz Pawłem Fajdkiem. Głosowanie trwa od 1 lipca. Zakończy się 12 lipca. Super Sportowca Czerwca ogłosimy 14 lipca. Laureata nagrody 2000 złotych ogłosimy z kolei 15 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze