Super Sportowiec Maja: zagłosuj na Roberta Lewandowskiego i wygraj pieniądze!

2021-06-01 5:55
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

W plebiscycie Super Sportowiec Maja jednym z nominowanych jest Robert Lewandowski! Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski błysnął na finiszu rozgrywek Bundesligi. Rzutem na taśmę, w ostatniej kolejce, pobił rekord Gerda Muellera, do którego przez lata nikt nie był w stanie się nawet zbliżyć! Sprawdź, jak zagłosować na Roberta Lewandowskiego i dać sobie szansę na wygraną 2000 złotych! Partnerem plebiscytu Super Sportowiec Maja jest firma Lotos.

Super Sportowiec Maja to kolejna edycja plebiscytu "Super Expressu", w którym nasi czytelnicy i kibice wybierają najlepszego zawodnika lub zawodniczkę minionego miesiąca. W czerwcu możecie głosować m.in. na Roberta Lewandowskiego. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski błysnął w ostatniej kolejce Bundesligi, gdy strzelił 41. gola w sezonie dla Bayernu Monachium. Tym samym wymazał z kronik rekord Gerda Muellera, który zdobył w jednej kampanii niemieckiej elity 40 bramek.

Na Roberta Lewandowskiego można głosować W TYM MIEJSCU. Głosowanie na Super Sportowca maja trwa od 1 do 12 czerwca. Triumfatora ogłosimy 14 czerwca. Zwycięzcę nagrody 2000 złotych spośród głosujących podamy 15 czerwca.

Oprócz Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Super Sportowiec Maja nominowani zostali tenisistka Iga Świątek i siatkarz Aleksander Śliwka. Partnerem zabawy jest firma Lotos. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze