Esmeralda Godlewska wstrząsająco o własnej siostrze. "Jest i była prostytutką"

2021-04-17 8:55 mil
Monika Esmeralda Godlewska
Autor: Instagram / Godlewska Monika Esmeralda Godlewska

Monika "Esmeralda" Godlewska swoimi kontrowersyjnymi akcjami przysporzyła sobie sporej popularności. W ostatnim czasie wzięła udział m.in. w gali Punchdown, polegającej na jak najmocniejszym policzkowaniu się. Znana jest także siostra tej kobiety, Magdalena Godlewska. Esmeralda za pomocą mediów społecznościowych postanowiła wytoczyć w nią działa twierdząc, że Magdalena "jest i była prostytutką".

W ostatnim czasie głośno było o gali Punchdown. Polega ona na stanięciu w szranki dwóch przeciwników, którzy zamierzają obalić się... jak najmocniejszym spoliczkowaniem. Nietrudno sobie wyobrazić, jak wielkiej krzepy i samozaparcia wymaga walka właśnie w ten sposób. Na wzięcie udziału w wydarzeniu zdecydowała się także Esmeralda Godlewska. Na jej drodze stanęła Anastasyia. I to właśnie pierwsza z wymienionych kobiet rozstrzygnęła potyczkę na swoją korzyść, a następnie... utonęła w namiętnym pocałunku z rywalką!

W piątek natomiast za pomocą Instagrama Esmeralda Godlewska w mocnych słowach wypowiedział się o swojej siostrze Magdalenie. Jak mogliśmy wysłuchać, druga z wymienionych "jest i była prostytutką". - Uważam, że jestem podmieniona gdzieś na sali porodowej, gdzie noworodki leżały zupełnie same i gdzieś ktoś dał mnie do dziwnej rodziny. Tak, moja siostra jest i była prostytutką. Magdalena - ta, która teraz udaje anioła. Wiecie, co jest najwspanialsze? To, że jej koleżanki za odrobinę przelewu wysyłają mi w tym momencie filmiki, zdjęcia z tego, co tam się działo. Ja wiem, co tam się działo, bo nie jestem głupia - cytuje Esmeraldę serwis "pomponik.pl".

Esmeralda Godlewska zupełnie NAGO. Przestała się krępować, pokazała jak wygląda jej ciało [ZDJĘCIE]

Nie wiadomo, co na celu miała Esmeralda Godlewska mówiąc tak bezpośrednio i bez żadnych ogródek o swojej siostrze. Pewne jest natomiast, że Magdalenie z pewnością takie podejście się nie spodobało. Cóż - teraz rodzeństwo będzie musiało wyjaśnić wszelkie niesnaski pomiędzy sobą być może już na stopie prywatnej. O ile po czymś takim siostry jeszcze będą chciały ze sobą porozmawiać w najbliższej przyszłości...

Godlewska vs Anastasiya - zapowiedź konferencji LIVE Super Expressu przed Punchdown 3
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze