Tak wygląda babcia Anny Lewandowskiej. Uderzające podobieństwo [ZDJĘCIA]

2021-01-21 13:52 mso
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

21 stycznia to wyjątkowy dzień w kalendarzu wszystkich wnucząt! To właśnie tego dnia swoje święto obchodzą nasze ukochane babcie. Z tej okazji Anna Lewandowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe życzenia i wzruszające zdjęcia z panią Jolą. Nie ma wątpliwości, babcia nie wyprze się swojej wnuczki!

Ten dzień jest wyjątkowy dla wszystkich pod wieloma względami. Nikt tak nie dbał lub wciąż nie dba o bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie jak nasi dziadkowie. 21 stycznia swoje święto obchodzą te, które dla nas są najbardziej wyjątkowe - nasze babcie. Zawsze troskliwe i kochające. Z tej okazji życzenia swojej ukochanej babci złożyła Ania Lewandowska, chwaląc się także na Instagramie wspólnymi zdjęciami.

Robert Lewandowski ma problemy zdrowotne?! Flick zdradził szczegóły zdjęcia Polaka z boiska

Maria Stachurska o wychowaniu swojej córki, Anny Lewandowskiej. Zobacz szczegóły w galerii poniżej.

- Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią - napisała na Instagramie dumna Lewandowska. Przypomniała też swoim fanom o tym, by nie zapomnieli o tym wyjątkowym święcie i wspaniałych członkach swoich rodzin.

Na wspólnych zdjęciach widać, że Ania nie ma szans na wyparcie się swoich korzeni - nawet jeśli bardzo by chciała. Te same policzki, ten sam uśmiech, nos czy pozytywność ducha. Trenerka fitness to po prostu kropka w kropkę pani Jola.

We wzruszających fotografiach nie brakowało wspólnych chwil na stadionie, wymienianych czułości żartów czy wreszcie pani Joli z przepięknym bukietem czerwonych róż.

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
Najnowsze