Ewa Bilan-Stoch, Anna Lewandowska

i

Autor: Jacek Kozioł / Piotr Grzybowski - Super Express

To łączy Annę Lewandowską i Ewę Bilan-Stoch. Mało kto o tym wiedział, w przeszłości uwielbiały to robić

2022-03-17 14:17

Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch to dwie osoby, których nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Żona kapitana reprezentacji Polski i najlepszego polskiego skoczka narciarskiego mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać i nie łączy je wyłącznie bycie wybrankami legend. Cała prawda wyszła na jaw, mało kto o tym wiedział.

Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch od lat wzbudzają wielkie zainteresowanie ze strony fanów. Obie panie mogą się pochwalić utalentowanymi mężami, którzy wprawiają w wielką radość kibiców polskiego sportu. Mało kto wiedział jednak o tym, że bycie wybrankami reprezentantów kraju to nie jedyne, co panie mają ze sobą wspólnego. Cała prawda wyszła na jaw, mało kto o tym wiedział.

Bayern obsypie Lewandowskiego milionami? Są przecieki. Polak może liczyć na wielką podwyżkę

Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch mają wiele wspólnego. Prawda wyszła na jaw

Bycie żoną profesjonalnego sportowca zawsze wiąże się z wielkim zainteresowaniem ze strony fanów i mediów. Obydwie panie trochę inaczej podchodzą do faktu małżeństwa z polskimi mistrzami - Lewandowska lubi pokazywać się w swoich mediach społecznościowych i udzielać porad treningowych, a Ewa Bilan-Stoch o wiele bardziej skupiona jest na swojej działalności artystycznej jako fotografka. Jest jednak jedna rzecz, którą obie panie uwielbiały robić w przeszłości i która sprawia, że są do siebie podobne. Aby dowiedzieć się, co łączy Annę Lewandowską i Ewę Bilan-Stoch, przejdź do galerii poniżej.

Na jaw wyszło jakie wykształcenie ma Lukas Podolski! Nikt o tym nie wiedział, fani będą zadziwieni

Sonda
Czy lubisz Ewę Bilan-Stoch?
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Najnowsze