Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Bayern obsypie Lewandowskiego milionami? Są przecieki. Polak może liczyć na wielką podwyżkę

2022-03-17 11:45

Co z przyszłością Roberta Lewandowskiego? Spekulacji i medialnych doniesień jest coraz więcej. Obecna umowa polskiego napastnika z Bayernem Monachium wygasa w czerwcu 2023 r. Trwa dyskusja, czy mistrzowie Niemiec w końcu podejmą rozmowy z „Lewy” o nowym kontrakcie. Najnowsze doniesienia dziennikarzy "Bilda" są obiecujące.

Wszystkie plotki to zasługa bawarskiego klubu, który nie spieszy się z zaproponowaniem Lewandowskiemu nowej umowy. Polak skończy w sierpniu 34 lata, ale na boisku nie zatrzymuje się nawet na chwilę. W tym sezonie w 36 spotkaniach strzelił 43 gole. W jednym z wywiadów przyznał, że jeszcze nie słyszał o żadnych negocjacjach kontraktowych.

Najnowsze doniesienia „Bilda” mówią jednak, że działacze Die Roten w końcu usiądą do rozmów z Lewandowski i – przede wszystkim – jego agentem Pinim Zahavim. Gotowość do rozmów ogłosił Oliver Kahn, niegdyś legendarny bramkarz, a teraz prezes klubu z Allianz Arena.

Niemcy dowiedzieli się, co ze zdrowiem Lewandowskiego. Przekazali pilne wiadomości, nie wykluczają tej opcji

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Kahn odniósł się również do słów Lothara Matthaeusa, który skrytykował opieszałość Bayernu w sprawie nowego kontraktu dla „Lewego”. – Gdy skończył karierę, to nigdy nie zajął się zarządzaniem wielkiego klubu. Radzę mu, by wstrzymał się od głosu w sprawach o których nie ma pojęcia – powiedział.

Dziennikarze Sport1 są pewni, że na Lewandowskiego czeka nowy kontrakt i przede wszystkim podwyżka – z 22 milionów euro rocznie na 24 miliony. Nowy kontrakt ma obowiązywać do 2025 r.

Cristiano Ronaldo zaglądał kolegom tam, gdzie nie powinien. Potem mówił te słowa, totalna konsternacja

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski trafił do Bayernu Monachium latem 2014 r. Bawarczycy nie musieli płacić Borussii Dortmund odstępnego, bowiem Polakowi kończył się kontrakt z BVB.  

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?
Najnowsze