Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zaglądał kolegom tam, gdzie nie powinien. Potem mówił te słowa, totalna konsternacja

2022-03-17 10:49

Nawet ci, którzy nie do końca lubią Cristiano Ronaldo, nie mogą mu odmówić wielkiego wpływu na drużynę. Portugalczyk, dzięki swojemu podejściu do sportu i życia, jest wzorem profesjonalizmu. Wielu młodych piłkarzy może brać z niego przykład. Okazuje się, że Ronaldo jest na tyle "wścibski", że zagląda kolegom z drużyny tam, gdzie niekoniecznie powinien.

Świat piłki nożnej nieustannie się zmienia i zawodnicy coraz częściej przypominają maszyny niż "zwykłych" sportowców. Liczba meczów do rozegrania w sezonie z roku na rok rośnie i aby wytrzymać natężenie spotkań, trzeba być świetnie przygotowanym do ogromnego wysiłku. Praca nad własnym ciałem nie kończy się wówczas jedynie na treningu.

Kamil Glik pokazał zdjęcie twarzy z wybitymi zębami. Tak wyglądał po ostrym faulu

Ronaldo zaglądał kolegom do talerzy. Gdy to widział, mówił, co myśli

Doskonale wie to choćby Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor był jednym z pierwszych piłkarzy, który w stu procentach podporządkował swoje życie piłce nożnej i ćwiczeniom. Nie było mowy o zaniedbywaniu się, odpuszczaniu, czy zbyt długich przerwach. Dzięki temu Ronaldo stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Niemcy dowiedzieli się, co ze zdrowiem Lewandowskiego. Przekazali pilne wiadomości, nie wykluczają tej opcji

W skład "reżimu piłkarskiego" wchodzi również odpowiednia dieta. Jak można się przekonać, piłkarz Manchesteru United bardzo skrupulatnie przestrzega diety i nie pozwala sobie na "śmieciowe jedzenie". Co więcej, przed nieodpowiednim sposobem żywienia przestrzega kolegów z drużyny, o czym przekonuje Arthur, który z Ronaldo grał w Juventusie.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?

Ronaldo mówił, co powinni jeść jego koledzy z drużyny

Brazylijczyk w rozmowie z TNT Sports Brasil wyznał, że Ronaldo zaglądał kolegom do talerzy. - Siedzieliśmy z nim przy jednym stole. Czasem patrzył na zawartość naszych talerzy i mówił: "Nie jedzcie tak" - zdradził były piłkarz m.in. FC Barcelony. Co prawda niekulturalnie jest zaglądać do talerza drugiej osobie, ale w tym przypadku koledzy zapewne wybaczali Portugalczykowi takie zachowanie.

Arthur dodał jednocześnie, że Ronaldo zaimponował mu profesjonalizmem. - To nie jest piłkarz, to prawdziwy atleta. Ogromne wrażenie zrobił na mnie jego profesjonalizm. Wykonuje ogromną pracę poza samymi treningami. Nie na boisku, gdzie wszyscy go podziwiają, ale i poza nim - wyjawił Brazylijczyk.

Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze