Kamil Glik

i

Autor: CyfraSport / Instagram Kamila Glika Kamil Glik

Kamil Glik pokazał zdjęcie twarzy z wybitymi zębami. Tak wyglądał po ostrym faulu

2022-03-16 22:00

Wielkimi krokami zbliża się zgrupowanie reprezentacji Polski przed finałem barażów. Kibice ekipy Czesława Michniewicza mieli ostatnio nieco powodów do zmartwień. Najpierw groźny upadek zaliczył Robert Lewandowski, a potem boisko na noszach opuścił Kamil Glik. Polak miał lekki wstrząs mózgu i wybite zęby. Na Instagramie pokazał, jak wyglądał jeszcze przed zabiegiem stomatologicznym.

Jest wielu piłkarzy, których uwielbiają polscy kibice. Kamil Glik należy do tego grona razem z Robertem Lewandowskim czy Kamilem Grosickim. Prawdziwi liderzy zespołu prawie nigdy nie zawodzą! Niestety, istniało ryzyko, że głównego stopera zespołu zabrakłoby podczas finału baraży z lepszym z pary Szwecja - Czechy. Kluczowy mecz zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim 29 marca. Od tego spotkania zależy, czy Biało-czerwoni z Czesławem Michniewiczem pojadą do Kataru na mistrzostwa świata. Kamil Glik podczas ostatniego meczu został kopnięty w twarz z przewrotki. Boisko musiał opuścić na noszach.

Kamil Glik pokazał zdjęcie po faulu

Z całej sytuacji nieco pożartowali jego koledzy z kadry. Rzecznik PZPN potwierdził dobre wieści, że znokautowany lider kadry wyszedł ze szpitala bez większych problemów. Niestety, stracił zęby! - I tak klawiatura byla do roboty - napisał w odpowiedzi do Kwiatkowskiego reprezentant Polski Mateusz Klich. Glik miał też znakomity humor, bo po wyjściu od dentysty pokazał zdjęcia sprzed i po operacji. Szeroko się uśmiechał do obu fotografii.

NIE PRZEGAP! Reprezentant Polski zadrwił z Kamila Glika po kontuzji! Po tym wpisie ruszyła prawdziwa lawina

Na fotografii widać, jak wygląda wybita do połowy jedynka. Na szczęście nie minęło wiele czasu, a Polak znowu miał piękne i równe uzębienie.

Sonda
Czy brak Glika byłby dużym osłabieniem dla kadry?

Kiedy finał baraży? Kiedy gra Polska o mundial?

Mecz Polska - Rosja w ścieżce B baraży o mistrzostwa świata miał rozegrać się 24 marca. Ostatecznie do meczu nie dojdzie z powodu decyzji FIFA, która ukarała Rosję walkowerem. Biało-czerwoni zagrają finał z lepszym z pary Szwecja - Czechy 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Polski DJ dyrektorem muzycznym mistrzostw świata w Belgradzie
Najnowsze