Nieumyślnie doprowadzili do śmierci Diego Maradony? POWAŻNE zarzuty, wielki nalot policji

2020-11-29 20:30 mso
Diego Maradona FILM
Autor: HBOGO.pl Diego Maradona FILM

Dużo znaków zapytania towarzyszy sprawie śmierci Diego Maradony. Legendarny, wybitny piłkarz zmarł nagle i niespodziewanie. Już pierwszego dnia po jego odejściu, prawnik i przyjaciel Maradony oskarżał lekarzy o zaniedbania. Można podejrzewać, że podobny trop mają także policjanci, którzy zorganizowali złożony nalot. Sprawdzono klinikę i dom lekarza, który miał opiekować się "Boskim Diego"!

- Jest niewytłumaczalne, że przez 12 godzin nikt z personelu przeznaczony do tego nie zwracał na niego uwagi ani nie sprawdzał stanu jego zdrowia. Karetka dotarła po ponad pół godziny, co było kryminalnym idiotyzmem - oburzał się cytowany przez Reutersa prawnik Maradony, Matias Morla. Dziś, kilka dni po śmierci "Boskiego Diego", wszystko wskazuje na to, że śledztwo w sprawie zostanie przeprowadzone pod kątem... zaniedbań lekarzy!

375 mln zł spadku po Diego Maradonie. O fortunę walczą dzieci, kochanka i... skarbówka

Jak informuje portal RT.com, policja zorganizowała duży nalot na dom i klinikę lekarza, którego pracownicy mieli zajmować się Maradoną. Łączy się to ze sprawą kłamstwa pielęgniarki, którą firma zmusiła do złożenia fałszywych zeznań. Według jej relacji, ostatnia wizyta u piłkarza miała miejsce około godziny 9:30. Tak się jednak nie stało!

39-letni lekarz Leopoldo Luque został zatrzymany i przesłuchany przez policję. W jakim charakterze? Tego dokładnie jeszcze nie wiadomo, ale argentyńskie media informują, że nie miała nią być rola świadka, a raczej podejrzanego o popełnienie czynu zaniedbania. Wiąże się to także z oskarżeniami rodziny Maradony o rzekome błędne leczenie i stosowanie złej terapii wobec niego.

Diego Maradona mógł przeżyć zawał serca? Padły POWAŻNE OSKARŻENIA

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek

Diego Armando Maradona był jednym z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu. 91-krotny reprezentant Argentyny ma na swoim koncie tytuł mistrza świata z 1986 roku z Meksyku. Cztery lata później, na mundialu we Włoszech zgarnął srebrny krążek. Dla wielu jest legendą, fani nazywali go "Boskim Diego". Grał w barwach Boca Juniors, Barcelony czy Napoli. Tuż przed śmiercią prowadził zespół Gimnasia de la Plata.

Najnowsze