Diego Maradona mógł przeżyć zawał serca? Padły POWAŻNE OSKARŻENIA

2020-11-26 17:05 mso
Diego Maradona
Autor: Instagram / maradona Diego Maradona

Czy śmierci Diego Maradony dało się zapobiec? Zaledwie dzień po nagłej śmierci "Boskiego Diego", pojawiły się pierwsze poważne oskarżenia! Według doniesień medialnych Argentyńczyk, który zmarł z powodu zawału serca, długo czekał na pomoc. Zdaniem jego prawnika, śmierci dało się uniknąć. Niestety, nawet jeśli potencjalnie winni zostaną ukarani, nic nie cofnie życia Maradony...

Diego Maradona zmarł zdecydowanie przedwcześnie w wieku zaledwie 60 lat. Według relacji zagranicznych mediów, do śmierci doszło z powodu zawału serca. Niestety, nowe doniesienia dotyczące działań służb przerażają. Zdaniem bliskich "Boskiego Diego", ich reakcja nie należała do najlepszych. Pojawiły się już pierwsze nawoływania do śledztwa w tej sprawie.

Boniek mocno ZAŁAMANY śmiercią Diego Maradony. Wyjątkowe słowa prezesa PZPN

- Jest niewytłumaczalne, że przez 12 godzin nikt z personelu przeznaczony do tego nie zwracał na niego uwagi ani nie sprawdzał stanu jego zdrowia. Karetka dotarła po ponad pół godziny, co było kryminalnym idiotyzmem - oburza się cytowany przez Reutersa prawnik Maradony, Matias Morla. Zaapelował on o doprowadzenie do śledztwa w tej sprawie.

Legendarnego piłkarza wspominają w swoich wpisach w mediach społecznościowych setki tysięcy kibiców na całym świecie. Wśród nich byli także jego byli koledzy i rywale z boiska. - Znaliśmy się z Diego bardzo dobrze. Graliśmy wiele razy przeciwko sobie, czasem razem, przy różnych okazjach. Nigdy nie miałem żadnych wątpliwości: Maradona był najlepszym piłkarzem wszech czasów - powiedział Zbigniew Boniek cytowany przez portal SportoweFakty.wp.pl.

Diego Maradona DZIECI i ŻONA Maradona ile miał dzieci?

Diego Armando Maradona był jednym z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu. 91-krotny reprezentant Argentyny ma na swoim koncie tytuł mistrza świata z 1986 roku z Meksyku. Cztery lata później, na mundialu we Włoszech zgarnął srebrny krążek. Dla wielu jest legendą, fani nazywali go "Boskim Diego". Grał w barwach Boca Juniors, Barcelony czy Napoli. Tuż przed śmiercią prowadził zespół Gimnasia de la Plata.

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
Najnowsze