Diego Maradona DZIECI i ŻONA Maradona ile miał dzieci? RODZINA Czy Maradona miał żonę?

2020-11-25 23:16 CH
Diego Maradona nie żyje
Autor: AP Diego Maradona nie żyje

Diego Maradona DZIECI i ŻONA. Diego Maradona KIM JEST JEGO ŻONA? ILE DZIECI miał Diego Maradona? Sportowy świat jest w szoku i żałobie po tej ogromnej stracie. Legendarny Diego Maradona NIE ŻYJE. "Boski Diego", jak nazywany był słynny Argentyńczyk, zmarł 25 listopada 2020 roku w wieku 60 lat. Ostatnio Maradona miał duże problemy ze zdrowiem i przeszedł operację mózgu. Zmarł w wyniku zawału serca. Diego Maradona miał liczną rodzinę. Maradona miał dużo dzieci, dwie córki urodziła mu żona, a potem gwiazdor płodził kolejnych potomków już na własną rękę. Diego Maradona ŻONA KIM JEST? Maradona ILE MIAŁ DZIECI? Maradona SYN CÓRKI.

Diego Maradona DZIECI ŻONA RODZINA

Diego Maradona nie żyje! Legendarny argentyński piłkarz zmarł 25 listopada 2020 roku w wieku 60 lat. Argentyńczyk kilka tygodni temu trafił do szpitala z powodu złego samopoczucia. Podczas badań wykryto u niego krwiaka podtwardówkowego. Maradona przeszedł operację mózgu. "Boski Diego" czuł się po niej dobrze. Szybko odzyskiwał siły. Wydawało się, że wraca do zdrowia. - Początek rekonwalescencji jest świetny. Sposób, w jaki zareagował po operacji, jest obiecujący - mówił lekarz, który operował gwiazdora. Niestety Maradona zmarł. Prawdopodobnie w wyniku powikłań po operacji. Przyczyną zgonu był zawał serca. Czy Maradona miał żonę? Ile Maradona miał dzieci? "Boski Diego" prowadził bardzo rozrywkowe życie. O jego uzależnieniu od narkotyków i alkoholu od dawna rozpisywały się media na całym świecie. Maradona w 1984 roku poślubił wieloletnią narzeczoną Claudię Villafane. Owocem tego związku były dwie córki, Dalma Nerea (ur. 2 kwietnia 1987 r.) i Gianinna Dinorah (ur. 16 maja 1989 r.). Maradona nie by wzorem wierności. Media opisywały jego liczne zdrady. Gwiazdor i Villafane rozwiedli się w 2004 roku. Byli małżonkowie utrzymywali potem przyjazne stosunki. Podczas postępowania rozwodowego Maradona przyznał, że ma nieślubne dziecko. Najstarszym synem gwiazdora jest Diego Sinagra, który przyszedł na świat w Neapolu 20 września 1986 r. Maradona w romans wdał się, gdy był piłkarzem Napoli. Diego Junior po raz pierwszy spotkał Maradonę w maju 2003 r.

Zobacz zdjęcia z pogrzebu Diego Maradony!

Diego Maradona ILE MIAŁ DZIECI

Diego Maradona przez długie lata zaprzeczał, by miał jakiekolwiek dzieci spoza związku z byłą żoną Claudią Villafane. Do tego, że jest ojcem Diego Juniora, przyznał się po długiej batalii sądowej. Tak samo było w przypadku urodzonej w 1997 roku Jany, która okazała się jego czwartym dzieckiem. Piąte dziecko - 7-letni obecnie Diego Fernando - to owoc burzliwego związku z Veronicą Ojedą. Na tym nie koniec. Diego Maradona rok temu potwierdził ojcostwo trójki dzieci urodzonych na Kubie. Przebywał tam w latach 2000-2005, gdzie próbował leczyć się z uzależnienia od kokainy. - Diego weźmie odpowiedzialność za to, za co musi wziąć odpowiedzialność - zapewniał jego prawnik. - Maradona ma trójkę dzieci na Kubie, z którymi jest w kontakcie - dodał. W sumie zatem Maradona miał ósemkę dzieci! Przynajmniej do tylu się przyznał. - Jeszcze trzy i będzie miał piłkarską jedenastkę - kpiła córka Maradony, Giannina, owoc jego małżeńskiego związku.

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
Najnowsze