Marcin Oleksy

i

Autor: screen/youtube.com/FIFA

Piękne słowa!

To powiedział Marcin Oleksy po wygraniu nagrody Puskasa! Wzruszające słowa piłkarza

2023-02-27 22:08

Marcin Oleksy zgarnął nagrodę im. Ferenca Puskasa! Trafienie piłkarza AMP-futbolowej Warty Poznań zostało uznane za bramkę roku 2022, a sam zawodnik drużyny "Zielonych" zabrał głos na gali Best FIFA Football Awards w języku polskim. Nie mógł ukryć wzruszenia, padły wielkie słowa!

 Marcin Oleksy napisał piękną historię polskiej piłki i wygrał nagrodę im. Ferenca Puskasa! Na gali BEST FIFA Football Awards, zawodnik AMP-Futbolowej Warty Poznań przemówił w języku polskim i nie kryjąc wzruszenia, złożył piękne podziękowania. 

Marcin Oleksy wygrał nagrodę Puskasa. Padły wielkie słowa

Polak swoją nagrodę im. Puskasa wygrał dzięki efektownej bramce przeciwko Stali Rzeszów, deklasując takie gwiazdy światowego futbolu jak Mario Balotelli, Dmitri Payet, Kylian Mbappe i Richaldisona. Zawodnik Warty na ceremonii przemówił w języku polskim i we wzruszających słowach dziękował wszystkim, którzy go wspierali.

- Trudno mi było nawet pomarzyć o takiej nagrodzie. Dedykuję ją Ewelinie, Tomkowi i Tosi. To dzięki nim po wypadku wstałem, podniosłem się  i jestem w tym miejscu. Stoję przed wami i strzelam tak piękne bramki (...) Dziękuję całemu środowisku ampfutbolowemu, bo ktoś stworzył tak piękny sport, jakim jest ampfutbol. Możemy się spełniać, także dziękuję wam bardzo - powiedział Marcin Oleksy po odebraniu nagrody im. Puskasa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze