Świeczka

i

Autor: Pixabay

Nieszczęśliwa wiadomość

Tragedia młodego polskiego piłkarza. Nieszczęśliwa decyzja pozbawiła go życia, miał tylko 23 lata

2022-09-09 16:48

Tragiczna wiadomość dotarła do kibiców piłki nożnej w Polsce. 23-letni zawodnik GLKS Pelikan Niechanowo zmarł po tragicznym wypadku, który kosztował go życie. Zmarł w otoczeniu swoich najbliższych.

Dotarła do nas wyjątkowo smutna informacja na temat śmierci ledwie 23-letniego piłkarza. Zawodnik GLKS Pelikan Niechanowo, Patryk Dudziak zmarł na wskutek nieszczęśliwego wypadku. Piłkarz przez pewien czas walczył o zdrowie i życie.

Fani zaczęli świętować śmierć królowej Elżbiety! Skandaliczne zachowanie, nagranie trafiło do internetu

Nie żyje Patryk Dudziak. Piłkarz zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku

Sytuację Dudziaka opisał portal "moje-gniezno.pl". W artykule czytamy, że Dudziak pod koniec sierpnia wziął udział w tragicznym w skutkach wypadku, w którego trakcie skoczył do wody, gdzie był zaledwie metr głębokości. Jego życie próbowali ratować lekarze ze szpitala w Poznaniu. Od poniedziałku zawodnik przebywał w swoim domu rodzinnym, gdzie zmarł przy swoich bliskich. Piłkarza pożegnały władze klubu za pośrednictwem specjalnego komunikatu na swoich mediach społecznościowych.

Wspaniała informacja w sprawie finału Igi Świątek. Polscy kibice odpłyną ze szczęścia, podjęli ważną decyzję, niesamowite

Klub żegna swojego piłkarza. Wzruszające słowa w kierunku zmarłego piłkarza

Klub GLKS Pelikan Niechanowo opublikował na swoich mediach społecznościowych specjalny komunikat, w którym pożegnał tragicznie zmarłego zawodnika.

-  Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Patryka. Ten młody człowiek z dumą reprezentował barwy naszego Klubu. Składamy kondolencje na ręce najbliższych... - czytamy na profilu przedstawicieli B-klasy.

Sonda
Jesteś fanem piłki nożnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze