Jakiej muzyki słuchała królowa Elżbieta II? Miała naprawdę dobry gust!

i

Autor: JONATHAN BRADY/AFP/East News

Skandaliczne nagranie!

Fani zaczęli świętować śmierć królowej Elżbiety! Skandaliczne zachowanie, nagranie trafiło do internetu

2022-09-09 12:23

Śmierć Elżbiety II pogrążyła praktycznie cały świat w żałobie, jednak znaleźli się także ludzie, którzy z wielką radością przyjęli informację o śmierci królewskiej głowy Wielkiej Brytanii. Przykładem są tutaj kibice irlandzkiego Shamrock Rovers, którzy w trakcie spotkania Ligi Konferencji UEFA przeciwko Djurgardens, stanowczo okazywali radość z odejścia zarządczyni Zjednoczonego Królestwa. Nagranie z ich "świętowania" dostało się do internetu!

Dzień 8 września 2022 roku przejdzie do światowej historii jako dzień, w którym odeszła wieloletnia królowa Zjednoczonego Królestwa - Elżbieta II. O ile monarchini była powszechnie szanowana na całym świecie, o tyle informacja o jej odejściu przypadła do gustu fanom irlandzkiego Shamrock Rovers. Miłośnicy drużyny dali upust swoim emocjom przy okazji pucharowego spotkania z Djurgardens w rozgrywkach Ligi Konferencji UEFA.

Kamila Wybrańczyk wypina ciało w obcisłej sukience. Gorące nagranie ukochanej Szpilki dostało się do internetu, co za widoki

Fani świętowali odejście Elżbiety II. Obrzydliwe nagranie dostało się do internetu 

W trakcie meczu między Shamrock Rovers a Djurgardens, fani zespołu gospodarzy bardzo ochoczo przyjęli informację o odejściu głowy Zjednoczonego Królestwa. Kibice irlandzkiej ekipy zaczęli śpiewać "Lizzys in the box", co można przetłumaczyć na "Elcia jest już w trumnie". Jak widać, dawne animozje między Brytyjczykami a Irlandczykami nadal są bardzo obecne w irlandzkim społeczeństwie, które po dziś zmaga się z dużą niechęcią do swojego sąsiada.

Wspaniała informacja w sprawie finału Igi Świątek. Polscy kibice odpłyną ze szczęścia, podjęli ważną decyzję, niesamowite

Fani Shamrock Rovers przekroczyli granicę. Reszta świata sportu opłakuje królową

O ile zachowanie fanów Shamrock Rovers odbiło się w mediach bardzo mocno , o tyle możemy mówić tu odstępstwie od reguły. Reszta świata sportu bardzo mocno przyjęła informację o odejściu monarchini, a swoje kondolencje do rodziny królewskiej przekazało wiele, znaczących osobistości. Swoje wspomnienie królowej opublikował także legendarny kapitan reprezentacji Anglii, David Beckham, o czym przeczytasz w tym miejscu.

Sonda
Czy zasmuciła Cię wiadomość o śmierci Elżbiety II?
96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii
Listen to "Król Karol powinien ODDAĆ KORONĘ? "Elżbieta II wszystko zaplanowała" - Maciej Czajkowski [Ekspress Biedrzyckiej]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze