Królowa Elżbieta II, David Beckham

i

Autor: East News

Gwiazdy żegnają królową

David Beckham żegna królową Elżbietę II we wzruszającym poście. Niezwykłe wspomnienia legendy futbolu

2022-09-09 9:21

Poruszające chwile przeżywa cała Wielka Brytania. Miliony opłakują potworną stratę. W wieku 96 lat zmarła królowa Elżbieta II. Cały świat żegna ikoniczną postać. Wśród nich znalazł się także słynny piłkarz David Beckham. We wzruszającym poście na Instagramie niezwykle ją wspominał. Wpis w social-mediach poruszył także wielu kibiców byłego zawodnika Manchesteru United czy Realu Madryt.

Cały świat żyje informacjami, które napłynęły w czwartkowy wieczór z Wielkiej Brytanii. Zmarła królowa Elżbieta II. Miała 96 lat. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji złożonych rodzinie królewskiej, która zmaga się z potworną stratą. Jeśli tak oddziałuje na postronnych ludzi, trudno wyobrazić się, co czują najbliżsi Elżbiety II. W mediach społecznościowych ikonę polityki brytyjskiej pożegnał David Beckham. Legendarny piłkarz opublikował na Instagramie poruszający post, w którym wspomina tę wybitną postać.

Piłkarze Arsenalu dowiedzieli się o śmierci królowej Elżbiety II w trakcie meczu. Poruszająca reakcja

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Nie żyje królowa Elżbieta II. Tak pożegnał ją David Beckham

David Beckham miał okazję wielokrotnie spotkać się z Elżbietą II – głównie przy okazji ważnych sportowych wydarzeń. Legenda angielskiego futbolu nie ukrywała, jak ważne są wartości monarchii. Na Instagramie Beckham pożegnał królową we wzruszającym wpisie.

- Jestem szczerze zasmucony śmiercią Jej Królewskiej Mości, królowej Elżbiety II. Podczas jej Platynowego Jubileuszu życia w służbie widzieliśmy niesamowity pokaz miłości i szacunku. To, jak zdruzgotani jesteśmy, pokazuje, ile znaczyła dla ludzi w tym kraju i na całym świecie. Tak bardzo inspirowała nas swoim przywództwem. Jak pocieszała nas w trudnych czasach. Do ostatnich dni służyła krajowi z godnością i wdziękiem. W tym roku wiedziałaby, jak bardzo jest kochana. Moje myśli i modlitwy są z rodziną królewską – pisał Beckham na Instagramie.

Jak świat sportu pożegnał królową Elżbietę II? Zobacz w galerii poniżej!

Kim jest David Beckham, legenda angielskiego futbolu?

David Beckham to jeden z najsłynniejszych angielskich piłkarzy. Przez lata kojarzył się z Manchesterem United. Złote lata swojej kariery spędził też w ekipie z Santiago Bernabeu, w Realu Madryt. Reprezentował też m.in. PSG, Milan czy Los Angeles Galaxy. Został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego. Dziś jest nie tylko ikoną futbolu, ale także stylu.

Elżbieta II wspierała sport. Kochała go, jak mało kto

Królowa Elżbieta II od lat była blisko sportu. Fani doskonale pamiętają jej występ podczas ceremonii otwarcia w spocie z Jamesem Bondem. Kochała także jazdę konną. W finale mistrzostw świata 1966 – jedynym wygranym przez Anglików – wręczała triumfatorom mistrzowską statuetkę. Nie zabrakło jej na brytyjskim Euro czy mistrzostwach świata w rugby

Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?
Listen to "Król Karol powinien ODDAĆ KORONĘ? "Elżbieta II wszystko zaplanowała" - Maciej Czajkowski [Ekspress Biedrzyckiej]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze