Znicz, świeczka, świeczki

i

Autor: EastNews Znicz, świeczka, świeczki

Tragiczna wiadomość obiegła fanów. Nie żyje młoda sportsmenka, miała tylko 21 lat. Ciało kobiety znalazła policja, wielka tragedia

2021-05-25 15:49

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat sportu. Młoda sportsmenka, która zapowiadała się na wielką gwiazdę sportu i reprezentowała barwy Cincinnati Bearcats ,straciła życie w wieku zaledwie 21 lat. Ciało młodej Ally Sidloski zostało znalezione przez policję w jednym z jezior w stanie Utah, a fani zastanawiają się, co doprowadziło do śmierci młodej zawodniczki piłki nożnej. Klub gwiazdy wydał specjalne oświadczenie, w którym pożegnał swoją wychowankę. Sprawa tajemniczych okoliczności śmierci jest badana przez służby.

Amerykańskie media podały dziś wyjątkowo przykrą wiadomość. W wieku zaledwie 21 lat zmarła zawodniczka z ligi uniwersyteckiej w USA, Ally Sidloski. Kobieta, która była uważana za jeden z największych talentów amerykańskiej piłki nożnej kobiet bawiła się nad jeziorem East Fork Lake. Sprawę śmierci byłej zawodniczki Cincinnati Bearcats bada policja, ze względu na dość tajemnicze okoliczności jej odejścia.

Konferencja reprezentacji Polski: Jakub Moder powiedział o szczepieniach w kadrze! Ważne słowa reprezentanta Polski

Nie żyje wschodząca gwiazda sportu. Ally Sidloski miała tylko 21 lat

Młoda gwiazda Cincinnati Bearcats była jedną z najlepszych gwiazd piłki uniwersyteckiej, która mogła w przyszłości stanowić o sile reprezentacji USA kobiet. Niestety, młoda kobieta została wyłowiona przez policję w jeziorze East Fork Lake. Wiele wskazuje na to, że do śmierci doszło w momencie, kiedy kobieta płynęła łódką. Zagadkowe jest jednak to, czemu kobieta nie miała na sobie kamizelki ratunkowej i co sprawiło, że uległa utopieniu. Władze nie wykluczają żadnej możliwości, a wśród spekulacji mówi się o prowadzeniu łódką pod wpływem alkoholu. Sprawa nie jest jednak jednoznaczna, a więcej odpowiedzi powinno przynieść badanie laboratoryjne ciała, które zostanie przeprowadzone. O odejściu utalentowanej piłkarki poinformowały władze uczelni kobiety.

- Nasza rodzina poniosła ogromną stratę. Wysyłamy nasze modlitwy i wsparcie do rodziny i zrobimy wszystko, aby wesprzeć ich, a także studentów-sportowców, podczas gdy wszyscy przechodzimy przez tę tragedię. Proszę o uszanowanie prywatności rodziny i członków naszego zespołu. Wszyscy opłakują stratę córki, siostry, koleżanki z drużyny i przyjaciółki- powiedział  Johna Cunningham, szef departamentu sportu na uniwersytecie w Cincinnati.

Obrzydliwe sceny w Warszawie. Młody piłkarz Jagiellonii zaatakowany przez kibola w trakcie meczu, wielki skandal

Raport z Opalenicy: Pierwszy dzień zgrupowania

Trener drużyny zmarłej przeżywa załobę

Na temat śmierci swojej byłej zawodniczki wypowiedział się także trener Cincinnati Bearcats, Neil Stafford, który pożegnał swoją podobieczną w wyjątkowo wzruszających słowach.

- Jestem zdruzgotany razem z rodziną, naszą drużyną i uniwersytetem. Nie ma słów, żeby opisać taką tragedię. Ally była filarem wszystkiego, co dobre w naszym programie. Świetna studentka, odważna i rozwijająca się piłkarka i wspaniała osoba. To niezmierzona i niewypowiedziana strata. Nasze serca są z jej rodziną i przyjaciółmi. Wesprzemy ich naszymi dobrymi wspomnieniami o Ally- mówi Neil Stafford.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze