Świeczka

i

Autor: Pixabay

przykre informacje

Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje młody piłkarz, przyczyny jego śmierci owiane są tajemnicą

2024-04-02 9:57

Takich informacji chcielibyśmy zawsze przekazywać jak najmniej. Media obiegła właśnie wiadomość o tym, że nie żyje ledwie 24-letni angielski piłkarz Ross Aikenhead. Co zastanawiające, śmierć młodego zawodnika Windford United są owiane tajemnicą – wciąż nie są bowiem znane okoliczności, w jakich Aikenhead stracił życie.

Nie żyje Ross Aikenhead, młody angielski piłkarz

Do nagłej śmierci Rossa Aikenheada doszło jeszcze w okresie świąt wielkanocnych. O tym, że 24-latek nie żyje, jego klub Winsford United przekazało już w niedzielę wielkanocną – Z wielkim smutkiem informujemy, że odszedł nasz piłkarz Ross Aikenhead. Ross był fantastycznym młodym człowiekiem i świetnym piłkarzem. Wszystkim osobom związanym z klubem będzie go bardzo brakować. Kierujemy najszczersze wyrazy współczucia do wszystkich członków rodziny i przyjaciół Rossa – napisano. Nie są jednak znane szczegóły śmierci młodego piłkarza.

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od czegoś prostego. Ten były piłkarz reprezentacji Polski grał w Widzewie Łódź, Juventusie Turyn i AS Romie. Po latach kariery był m.in. trenerem reprezentacji Polski oraz szefem PZPN. Jest nim?
Boniek

tragiczne zmarły 24-latek żegnany przez swoje kluby

Ross Aikenhead do tej pory występował w ligach okręgowych. Przed trafieniem do Winsford United występował m.in. w Wythenshawe FC. – Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Ross Aikenhead. Był utalentowanym napastnikiem i fantastycznym chłopakiem poza boiskiem. Wszystkim w klubie będzie go brakować. Nasze myśli i modlitwy są w tej chwili z rodziną Rossa – oświadczył były klub 24-latka. Wszyscy wspominają Aikenheada jako świetnego zawodnika, ale też po prostu dobrego człowieka.

Jak przekazało Manchester Evening News, obie wspomniane drużyny, w których grał Ross Aikenheah, postanowiły zorganizować specjalny mecz w poniedziałek wielkanocny. Winsford United i Wythenshawe FC zmierzyły się ze sobą, by uczcić pamięć tragicznie zmarłego 24-latka.

Najnowsze