Widzew Łódź - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - Arka STREAM ONLINE LIVE Widzew - Arka LIVE STREAM w INTERNECIE 29.11.2020

2020-11-28 19:45 CH
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Widzew - Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Widzew - Arka STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Widzew - Arka w TV dzisiaj 29.11.2020 Widzew - Arka STREAM LIVE w INTERNECIE. To jeden z hitów w 14. kolejce I ligi. Widzew Łódź podejmuje Arkę Gdynia. Gospodarze po fatalnym początku sezonu potem zaczęli punktować i obecnie zajmują 12. miejsce w tabeli. Arka zaczęła rozgrywki znakomicie, ale później pogubiła punkty i teraz musi gonić czołówkę. Przed niedzielnym meczem z Widzewem zajmuje 4. pozycje. Gdzie oglądać Widzew - Arka w TV dzisiaj 29 listopada 2020 Widzew - Arka TV TRANSMISJA NA ŻYWO Widzew - Arka LIVE STREAM ONLINE.

Widzew - Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj

Mecz Widzew Łódź - Arka Gdynia w 14. kolejce I ligi już w niedzielę o godzinie 12.40. To ciekawe spotkania dla Rafała Wolsztyńskiego, który do niedawna był graczem zespołu z Łodzi. Teraz jest zawodnikiem Arki. - Miło będzie wrócić do Łodzi, zobaczyć się ze starymi znajomymi i, co najważniejsze, zagrać kolejne spotkanie. Mam nadzieję, że przed nami dobry mecz i podtrzymamy naszą passę zwycięstw - powiedział Rafał Wolsztyński na antenie radia Widzew.FM. Były gracz Górnika Zabrze w barwach Widzewa zagrał w 43 spotkaniach, w których zdobył 13 bramek. Teraz gra w Arce i ostatnio wywalczył miejsce w pierwszym składzie, a zespół z Gdyni znów zaczął wygrywać. - Cieszę się, że tak się to ułożyło, że byłem na boisku i wygraliśmy te spotkania. Chciałbym, żeby było tak dalej i żebyśmy w Łodzi również wygrali. Zawodnik trenuje w tygodniu po to, by grać w weekend i mam nadzieję, że tak będzie ze mną - dodał Wolsztyński. Na początku sezonu wszystko wyglądało bardzo dobrze, wygrywaliśmy po fajnej grze. Niestety, później się zacięliśmy i nie wiedzieliśmy czym jest to spowodowane. Teraz wróciliśmy na właściwe tory i powinniśmy się skupić na tym, by pielęgnować fajne granie i przedłużać naszą serię zwycięstw - dodał Wolsztyński na antenie radia Widzew.FM. Poniżej galeria zdjęć pięknej żony Rafała Wolsztyńskiego, Amandy.

Widzew - Arka GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj 29.11.2020

Mecz Widzew Łódź - Arka Gdynia w 14. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 29 listopada 2020. Początek meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia na antenie Polsatu Sport. Stream online w usłudze IPLA.

Najnowsze