Federico Chiesa

i

Autor: AP Federico Chiesa

Włochy - Hiszpania gdzie oglądać? Włochy - Hiszpania Liga Narodów transmisja TV i stream

2021-10-06 14:11

Włochy - Hiszpania gdzie oglądać? Włochy - Hiszpania Liga Narodów transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz Włochy - Hiszpania? Liga Narodów z pewnością nie cieszy się tak wielkim zainteresowaniemjak inne duże turnieje reprezentacyjne, ale Final Four zapowiada się wyśmienicie! W pierwszym półfinale Włosi podejmą Hiszpanów. Transmisja Włochy - Hiszpania.

WŁOCHY - HISZPANIA TRANSMISJA

Druga edycja piłkarskiej Ligi Narodów powoli dobiega końca. Pierwszą wygrała reprezentacja Portugalii, druga została rozgrywana przy nieco szalonym terminarzu, spowodowanym długą przerwą od spotkań międzynarodowych z powodu pandemii koronawirusa. Ale wyłoniona została już najlepsza czwórka imprezy - to Włochy, Hiszpania, Francja i Belgia. Pierwsza dwójka stoczy półfinał w środowy wieczór na San Siro, natomiast druga dwójka zmierzy się w czwartek w Turynie. W niedzielę natomiast zapadną decydujące rozstrzygnięcia. Potyczka Włochów z Hiszpanami w Mediolanie zapowiada się doskonale także z tego względu, że obie reprezentacje walczyły na mistrzostwach Europy w półfinale. Wówczas lepsi okazali się Włosi, którzy wygrali po rzutach karnych.

WŁOCHY - HISZPANIA GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz Włochy - Hiszpania w półfinale Ligi Narodów rozpocznie się w środę, 6 października o godz. 20:45 na San Siro. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Włochy - Hiszpania na kanałach TVP 1, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Darmowa transmisja w Internecie, STREAM z meczu Włochy - Hiszpania w serwisie sport.tvp.pl.

Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze