Włosi nabijali się z wpadki Joachima Loewa. "Powąchaj mi odbyt"

2016-11-16 13:30 Piotr Kupisz
Joachim Loew
Autor: East News Joachim Loew

Choć Joachim Loew jest wybitnym trenerem i mógłby zostać zapamiętany chociażby jako ten, który wygrał mistrzostwo świata z reprezentacją Niemiec, to sam popsuł sobie wizerunek obrzydliwym zachowaniem. Wszyscy pamiętają jego "słynne" grzebanie w spodniach. Włoscy kibice nie mieli litości dla selekcjonera!

We wtorek na San Siro w Mediolanie odbył się mecz towarzyski Włochy - Niemcy. Na boisku fajerwerków nie było (nudne 0:0) więc do akcji weszli kibice. Trzeba jednak dodać, że nie zrobili tego w dobrym guście. Przygotowali dość prymitywne banery, skierowane do selekcjonera drużyny mistrzów świata, Joachima Loewa. Podczas Euro 2016 było o nim głośno z dość dziwnych powodów. W trakcie spotkania grupowego z Ukrainą kamera przyłapała trenera, jak ten grzebie w spodniach, a chwilę później wącha rękę. Jakby tego było mało, przy innej okazji potrafił dłubać w nosie i zjeść to, co udało mu się znaleźć - ohyda!

Włoscy kibice wywiesili na San Siro transparenty, które szybko przypomniały Niemcowi o tym obrzydliwym zachowaniu. Napisali "Löw Annusa MI L'ANO". Może to być odczytane jako "Loew powącha Mediolan" lub "Loew powąchaj mi odbyt".

Najnowsze