Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowska Anna Lewandowska

obrazki poszły w świat

Wymowna reakcja Anny Lewandowskiej po Marszu Miliona Serc Donalda Tuska i opozycji! Ten obrazek poszedł w świat

2023-10-02 9:36

Wraz ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi w Polsce, atmosfera na scenie politycznej rośnie w zastraszającym tempie. Oliwy do ognia dolał "Marsz Miliona Serc" organizowany przez siły opozycyjne. Po wydarzeniu, które zdaniem organizatorów miało zebrać nawet milion osób, Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie wymowny obrazek.

Pomimo tego, że rodzina Roberta Lewandowskiego nie mieszka na stałe w Polsce, kapitan reprezentacji biało-czerwonych pojawia się w kraju tak często, jak tylko może, a jego żona Anna jest bardzo zaangażowana w to, co dzieje się w ojczyźnie. Już podczas strajku kobiet trenerka fitness i bizneswoman pokusiła się o z pozoru niewinny wpis, który jednak podzielił jej fanów. Teraz Anna Lewandowska postanowiła pójść o krok dalej i udostępnić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z "Marszu Miliona Serc", który organizowany był przez Donalda Tuska i polską opozycję. 

Anna Lewandowska opublikowała wymowne zdjęcie po Marszu Miliona Serc! Cały świat to zobaczył

Wydarzenie, które organizowane było przez Koalicję Obywatelską na dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi w Polsce zdaniem organizatorów osiągnęło kolosalne rozmiary i zgromadziło ok. miliona osób. O ile wiele osób z takimi danymi się nie zgadza, to zdjęcie centrum Warszawy widziane z lotu ptaka robi ogromne wrażenie i to właśnie taką fotografię postanowiła opublikować na Instagram Stories Lewandowska. 

Wymowna reakcja Anny Lewandowskiej po Marszu Miliona Serc Donalda Tuska i opozycji! Ten obrazek poszedł w świat

Zdjęcie podane dalej przez żonę Roberta Lewandowskiego jasno pokazuje masę osób zebranych na "Marszu Miliona Serc" tłoczących się w centrum polskiej stolicy. W ten sposób Anna Lewandowska jasno i wyraźnie wyraziła swoje zdanie w kwestii tego, co działo się na ulicach Warszawy, a obrazki z tego wydarzenia oraz tego, co dzieje się Polsce mogli zobaczyć na własne oczy jej fani z całego świata. 

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Anna Lewandowska po marszu Donalda Tuska

i

Autor: Instagram/ annalewandowska screen Anna Lewandowska po marszu Donalda Tuska
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają