Zagłębie - Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Zagłębie - Arka STREAM ONLINE LIVE 28.04

2021-04-28 16:43 Michał Chojecki
Arka Gdynia
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Arka Gdynia

Zagłębie - Arka TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia STREAM ONLINE LIVE 28.04 IPLA Zagłębie - Arka w TV Na którym programie mecz dzisiaj. Przed nami ciąg dalszy emocji w I lidze. W 27. kolejce Zagłębie Sosnowiec podejmuje Arkę Gdynia, która za kilka dni zagra w finale Pucharu Polski. Czy walczący o awans goście będą oszczędzać siły? Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia dzisiaj o godzinie 17. I liga: Zagłębie - Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - Arka LIVE STREAM ONLINE 28.04 IPLA Sosnowiec - Arka STREAM LIVE w INTERNECIE.

Zagłębie - Arka STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE 28.04

Przed nami ciąg dalszy emocji w 27. kolejce piłkarskiej I ligi. Zagłębie Sosnowiec powalczy z Arką Gdynia. Gospodarze bronią się przed spadkiem i przed środowym meczem zajmują 16. miejsce w tabeli. Arka Gdynia walczy o awans, ale przed nią trudne decyzje. Już 2 maja Arkowcy zagrają w finale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Czy w związku z tym będą oszczędzać siły? Zespół z Trójmiasta zajmuje 6. miejsce w tabeli, ostatnie premiowane grą w barażach o awans, który jest nadrzędnym celem. Zagłębie broni się przed spadkiem, ale ostatnio prezentuje się dużo lepiej, gromadząc cenne punty. W poprzedniej kolejce sosnowiczanie wygrali 2:1 na wyjeździe z Resovią, która wcześniej długo nie przegrała na własnym boisku. Arka też ostatni mecz wygrała - 2:0 ze Stomilem Olsztyn.

Zagłębie - Arka LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia w 27. kolejce I ligi zostanie rozegrany w środę 28 kwietnia. Początek meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia o godzinie 17. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia. STREAM ONLINE LIVE z meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze