Zawodnik zaczął okładać rywala KIJEM. Potem stało się TO [WIDEO]

2020-01-10 14:50 DaO
Baseball
Autor: Twitter

Sport to przede wszystkim emocje. Zawodnicy muszą mieć nerwy ze stali, aby w niektórych sytuacjach nie dać się sprowokować, czy to rywalom, czy nieprzychylnym kibicom. Nerwów i emocji nie wytrzymał natomiast Alex Romero, wenezuelski baseballista. Podczas środowego meczu zaatakował rywala kijem. Potem doszło do dantejskich scen.

Już nie raz byliśmy świadkami niecodziennych scen podczas wydarzeń sportowych. Zawodnicy muszą mieć niebywale silną psychikę, aby radzić sobie z prowokacjami i stawką danego wydarzenia. Nieco inaczej było podczas rywalizacji Aguilas del Zulia z Caribes de Anzoategui w wenezuelskiej lidze zimowej w baseballu. Do pewnego momentu wszystko przebiegało normalnie.

Wszystko zmieniło się, gdy do akcji wkroczył pałkarz, Romero. Miotacz drużyny przeciwnej rzucił piłkę w taki sposób, że Romero nie był jej w stanie odbić. Ta padła łupem łapacza. I to on stał się ofiarą pałkarza. Romero z niewiadomych przyczyn rzucił się na Gabriela Lino i zaczął okładać go kijem. Po kilku ciosach w obronie swojego kolegi stanęła reszta drużyny Caribes.

Na boisku wywiązała się regularna bitwa, w której brali udział chyba wszyscy zawodnicy. Sytuacja została opanowana dopiero po kilkudziesięciu sekundach. Sędziowie nie mieli litości i wykluczyli aż sześciu zawodników z obu zespołów. Spotkanie udało się jednak dokończyć. Zwycięstwo odniosła drużyna Caribes, która wygrała 13:2.

Najnowsze