Pudzian pokazał Bizona. NAPAKOWANY odsłonił prawie wszystko [ZDJĘCIE]

2020-01-10 13:08 DaO
Mariusz Pudzianowski
Autor: MAREK ZIELINSKI / SE Mariusz Pudzianowski

Gdyby stworzyć plebiscyt na najbardziej popularnego sportowca w Polsce, jedno z czołowych miejsc zająłby niewątpliwie Mariusz Pudzianowski. Zawodnik mieszanych sztuk walki jest postacią bardzo rozpoznawalną, a zawdzięcza to również aktywności w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich zdjęć, które opublikował na Instagramie stało się prawdziwym hitem.

Od wielu lat Pudzianowski należy do grona polskich sportowców, którzy cieszą się ogromną popularnością. Jest to o tyle zaskakujące, że nigdy nie uprawiał dyscypliny, która przyciąga przed telewizory miliony fanów. Pokazuje to jedynie, że charakter sportowca ma dla fanów ogromne znaczenie, a w przypadku Pudziana nie można mieć pod tym względem żadnych zastrzeżeń.

W dodatku jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie z dużą regularnością publikuje kolejne zdjęcia. Niektóre z nich odnoszą się do przeszłości. Tak jest również z jedną z ostatnich fotografii. Pudzianowski postanowił przypomnieć, jak wyglądał za czasów, gdy był jeszcze strongmanam. Wówczas miał nieco inną sylwetkę niż obecnie.

Na zdjęciu widać Pudzianowskiego w samej bieliźnie, dźwigającego ogromny ciężar. Na nogach i rękach Pudziana można zauważyć również liczne żyły. - Bizon z Białej Rawskiej - podpisał zdjęcie były strongman, nadając sobie tym samym nowy przydomek. Kibice są zachwyceni fotografią Pudziana, a niektórzy pytali, czy nigdy nie myślał o wzięciu udziału w zawodach dla kulturystów.

Najnowsze