Pudzianowski wrzucił najbardziej zagadkowy post w historii. Wszyscy w szoku

2020-01-04 17:23 fan
Mariusz Pudzianowski po treningu
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski po treningu

Nie od dziś wiadomo, że Mariusz Pudzianowski to jedna z osób, która ma do siebie największy dystans w polskim sporcie. W jego mediach społecznościowych regularnie pojawiają się ciekawe przeróbki przygotowane przez fanów, a także zabawne wpisy i żarty. Przy okazji najnowszego wpisu spora część jego fanów nie do końca wie, o co chodziło najsilniejszemu człowiekowi świata.

W ostatnich tygodniach na fanpage'u Mariusza Pudzianowskiego pojawiło się mnóstwo interesujących wpisów z ciekawymi przeróbkami przygotowywanymi przez młodych fanów. Byłego strongmana można było zobaczyć jako Thanosa, postać z popularnej przed laty gry Metin 2 czy Kapitana Polski!

W najnowszym wpisie na Facebooku "Pudziana" pojawiło się zdjęcie zapewne sprzed lat, z jeszcze bardziej imponującą muskulaturą niż dziś. Obok widać fragment też innej postaci. - Ee no pokaż !!! Ale ma.............. tylko gryźć (pisownia oryginalna - dop. red.) - brzmi opis fotografii.

Na zdjęciu pojawił się drugi napis "Ale bym gryzł we no pokaż więcej", a całość opatrzona jest emotikonami, które zasłaniają sobie buzię palcem. - Ja tam zamiast gryźć spróbowałbym tego bimbru co taki mocny - napisał jeden z kibiców. - Nie kumam tych skrótów myślowych od Mariusza - dodawał drugi, który najwyraźniej nie do końca zrozumiał zagadkowy wpis gwiazdy MMA. Podobnych osób było więcej!

Mariusz Pudzianowski ma za sobą 21 pojedynków w formule MMA. Ostatnim razem wyszedł do klatki federacji KSW w listopadzie 2019 roku z Erko Junem. Walkę wygrał po ciosach w parterze i techniczny nokaut już w drugiej rundzie. Kolejny raz pojawi się w ringu w marcu na gali KSW 53, gdzie pojawi się w walce wieczoru. Na razie nie ujawniono jego rywala!

Najnowsze