Mariusz Pudzianowski po treningu

i

Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski po treningu

Pudzianowski wrzucił najbardziej zagadkowy post w historii. Wszyscy w szoku

2020-01-04 17:23

Nie od dziś wiadomo, że Mariusz Pudzianowski to jedna z osób, która ma do siebie największy dystans w polskim sporcie. W jego mediach społecznościowych regularnie pojawiają się ciekawe przeróbki przygotowane przez fanów, a także zabawne wpisy i żarty. Przy okazji najnowszego wpisu spora część jego fanów nie do końca wie, o co chodziło najsilniejszemu człowiekowi świata.

W ostatnich tygodniach na fanpage'u Mariusza Pudzianowskiego pojawiło się mnóstwo interesujących wpisów z ciekawymi przeróbkami przygotowywanymi przez młodych fanów. Byłego strongmana można było zobaczyć jako Thanosa, postać z popularnej przed laty gry Metin 2 czy Kapitana Polski!

W najnowszym wpisie na Facebooku "Pudziana" pojawiło się zdjęcie zapewne sprzed lat, z jeszcze bardziej imponującą muskulaturą niż dziś. Obok widać fragment też innej postaci. - Ee no pokaż !!! Ale ma.............. tylko gryźć (pisownia oryginalna - dop. red.) - brzmi opis fotografii.

Na zdjęciu pojawił się drugi napis "Ale bym gryzł we no pokaż więcej", a całość opatrzona jest emotikonami, które zasłaniają sobie buzię palcem. - Ja tam zamiast gryźć spróbowałbym tego bimbru co taki mocny - napisał jeden z kibiców. - Nie kumam tych skrótów myślowych od Mariusza - dodawał drugi, który najwyraźniej nie do końca zrozumiał zagadkowy wpis gwiazdy MMA. Podobnych osób było więcej!

Mariusz Pudzianowski ma za sobą 21 pojedynków w formule MMA. Ostatnim razem wyszedł do klatki federacji KSW w listopadzie 2019 roku z Erko Junem. Walkę wygrał po ciosach w parterze i techniczny nokaut już w drugiej rundzie. Kolejny raz pojawi się w ringu w marcu na gali KSW 53, gdzie pojawi się w walce wieczoru. Na razie nie ujawniono jego rywala!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze