Mariusz Pudzianowski wziął ślub z Klarą?! Ona jest dość specyficzna [ZDJĘCIE]

2019-12-17 8:25 JWa
Mariusz Pudzianowski wziął ślub z Klarą?! Ona jest dość specyficzna [ZDJĘCIE]
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski wziął ślub z Klarą?! Ona jest dość specyficzna [ZDJĘCIE]

Mariusz Pudzianowski to jedna z największych gwiazd sportu w naszym kraju. Nie może więc dziwić, że kibice interesują się także jego życiem prywatnym. Były mistrz świata strongmanów, a obecnie zawodnik MMA, często pytany jest o swój stan cywilny. "Pudzian" niechętnie o tym mówi, więc z pomocą przyszli fani. Jeden z nich wykonał projekt, przedstawiający Pudzianowskiego z wybranką serca podczas ich... ślubu! Jest tylko jedno "ale".

W ostatnich dniach Mariusz Pudzianowski niejako oddał swoje media społecznościowe fanom. Oczywiście nie podzielił się z nimi hasłami dostępu, ale publikuje na nich przeróżne prace, nadsyłane przez kibiców. "Pudzian" stał się już bohaterem kreskówek czy superbohaterem. Teraz jeden z obserwujących jego konto na Instagramie poszedł o krok dalej! Postanowił nieco rozdmuchać życie prywatne zawodnika KSW. Na jego projekcie Mariusz Pudzianowski pozuje do zdjęcia ze... świeżo poślubioną ukochaną! Problem w tym, że kobieta jest w pełni wirtualna i nikt nigdy w rzeczywistości jej nie spotka. Praca jednak na tyle przypadła do gustu Pudzianowskiemu, że nazwał ją nawet Klarą.

Zobacz: W tym mieście uprawiają najwięcej seksu! Zaskoczeni?

"Jak wam się podoba moja Klara??;)))) cholera mają fantazję urwisy 0:1 punkt dla was tym razem. Grunt ze ma duże ręce to będzie robotna" - napisał przy zabawnym fotomontażu. Jednocześnie zapowiedział, że to nie koniec publikacji prac nadesłanych przez fanów. "PS. mam w rękawie jeszcze kilka rodzynków od młodych kibiców-fanów" - zapowiedział Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski w tej sytuacji wykazał się sporym dystansem do własnej osoby. Były mistrz świata strongmanów wielokrotnie był już pytany o swoje życie uczuciowe. "Pudzian" niechętnie porusza ten temat, zostawiając tę sferę całkowicie prywatną. Tym razem jednak nie mógł oprzeć się pokusie, by zamieścić fotkę z "ukochaną".