ZDJĘCIE córki Roberta Burneiki zachwyciło internautów. Ma to po tacie!

2020-01-16 12:55 MSo
Robert Burneika z ukochaną Kają
Autor: Instagram Robert Burneika z ukochaną Kają

Robert Burneika i Kaja Kędzierska od małego pokazują swojej córeczce, jak ważny jest sport. Ostatnio para wybrała się z dziewczynką na basen, gdzie powoli stawiają pierwsze kroki związane z pływaniem. Ukochana "Hardkorowego Koksa" pokazała na Instagramie urocze zdjęcie, które podbiło serca kibiców. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Gaja, która urodziła się w październiku 2019 roku, od samego początku jest zaznajamiana ze sportem. "Hardkorowy Koksu" razem z ukochaną Kają Kędzierską chętnie publikują zdjęcia dziewczynki. Ostatnio pokazali ujęcie ze wspólnego wyjścia na basen. Fani pokochali uroczy wyraz twarzy córeczki pary.

Wszyscy byli zachwyceni wyjątkowym wyrazem twarzy Gai, która do złudzenia przypominała hardkorowego tatę! - I co się tak patrzysz? Mam zawołać tatę? - napisała Kaja Kędzierska w opisie fotografii. Użytkownicy Instagrama zamieścili wiele komentarzy, w których zauważali licznie podobieństwa do kulturysty.

Dziewczynka pływała w dmuchanym kole z wymalowanymi zwierzątkami. - No nawet spojrzenie ma jak tata - zwróciła uwagę jedna z Internautek. - Jaka cudna Mała Mi - dodawała inna. Trudno nie przyznać racji, że Gaja zdecydowanie oczy i mimikę twarzy odziedziczyła po Burneice!

Burneika, oprócz bycia kulturystą, jest związany ze światem sportów walki. Kilkukrotnie wychodził do klatki, mierząc się m.in. z Dawidem Ozdobą, Marcinem Najmanem i raperem "Popkiem". Jego bilans to 2 zwycięstwa i 1 porażka. Poza tym, komentował gale freak-fightowej organizacji Free Fight Federation.