Zjawiskowa zawodniczka PÓŁNAGO na ulicy. To ZDJĘCIE rozpala zmysły

2020-02-14 12:03 FAN
Cassie Lee
Autor: Instagram Cassie Lee Cassie Lee

Zawodniczki zawodowego wrestlingu zachwycają nie tylko swoimi zapaśniczymi umiejętnościami, ale także znakomitymi kształtami! Do zawodniczek, które imponują kibicom niesamowitą figurą jest Peyton Royce, która występuje na galach WWE pod pseudonimem Cassie Lee! Teraz przeszła jednak samą siebie - nie pozostawiła zbyt wiele fanom do wyobraźni, pozując półnago na... środku drogi.

Fani wrestlingu zachwycają się pojedynkami kobiet, nie tylko dzięki ich coraz większym umiejętnościom, ale również ich skąpym strojom. Ubrania zapaśniczek nie pozostawiają fanom zbyt wielkiego pola do działania wyobraźni. Peyton Royce, znana też pod pseudonimem Cassie Lee, przeszła jednak samą siebie, biorąc udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Była mistrzyni organizacji WWE zapozowała półnago tuż przy ulicy. - Wolność jest stanem umysłu - napisała na Instagramie zawodniczka.

Jej koleżanki i znajomi byli zachwyceni sesją. - Zabierz tę rękę - śmiała się jej przyjaciółka z WWE, Naomi. Shawn Spears, gwiazda konkurencyjnej organizacji AEW, a prywatnie jej mąż, użył dźwiękonaśladowczego "Yowza!". Kolejne zawodniczki także komentowały jej zdjęcie z emotikonami z sercami zamiast oczu. Były zapaśnik Dr. Spencer Nadolsky martwił się natomiast, że tak odważna sesja zdjęciowa przy drodze mogłaby spowodować jakieś wypadki!

Najnowsze