Patrycja Mielewska

i

Autor: Instagram / Patrycja Mielewska Patrycja Mielewska

Żona komentatora Polsatu w niezwykle kusym staniku! Nie mogła przewidzieć, jak zareaguje jej mąż

2021-06-18 22:38

Jednym z najpopularniejszych komentatorów sportowych pracujących w Polsacie bez wątpienia jest Jerzy Mielewski. Kibice doceniają go za kunszt, jakim wykazuje się w swojej pracy, zwłaszcza przy okazji meczów siatkarskich, ale także i piłkarskich. Prywatnie dziennikarz to szczęśliwy mąż Patrycji Mielewskiej, która swoich sympatyków zachwyca ponadprzeciętną urodą. Przy publikacji odważnego zdjęcia nie mogła przewidzieć reakcji swojego ukochanego!

Wszyscy fani sportu w największym wymiarze skupiają się teraz na mistrzostwach Europy. Reprezentacja Polski w sobotni wieczór nie może przegrać w Sewilli z Hiszpanią jeżeli marzy o tym, aby zakwalifikować się do 1/8 finału. Wszystkie pojedynki fani mogą oglądać w TVP. Pięć lat temu natomiast, kiedy "Biało-czerwoni" osiągnęli najlepszy w historii swoich występów na Euro ćwierćfinał, turniej transmitował w Polsce Polsat. Komentator tej właśnie stacji jest Jerzy Mielewski.

Kadrowicze już w Sewilli - ZDJĘCIA

Prywatnie natomiast popularny dziennik pracujący m.in. przy siatkówce jest szczęśliwym mężem swojej urodziwej żony Patrycji. Gdy kobieta postanowiła udostępnić w swoich mediach społecznościowych odważne zdjęcie w kusym biustonoszu, nie mogła przewidzieć reakcji Jerzego! Jak się okazało, komentator Polsatu wszystko widział i postanowił stworzyć ciekawe "tło" do fotografii. Efekt także został opublikowany przez żonę dziennikarza.

Zobacz też: Ujawnili SMS-y syna Mateusza Borka na antenie TVP. Wpadł na szalony pomysł, bo nudził się w szkole

"Udało się. Wreszcie mam zdjęcie z żoną. Miłego weekendu dla wszystkich" - napisał z kolei Jerzy Mielewski.

Popularna para wygląda na doskonale dobrany duet! A fani komentatora mogą tylko się cieszyć, że w życiu prywatnym ma tyle szczęścia ile w zawodowym, gdzie może się realizować przy okazji wielkich sportowych wydarzeń.

EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli
Najnowsze