Anna Kurek

i

Autor: Instagram/ grejmanka Anna Kurek

Gorące nagranie!

Anna Kurek pokazuje półnagie ciało w skąpym bikini. W jej rękach znalazł się słodziak, nie mogła się oprzeć

2022-08-01 12:37

Anna Kurek pochwaliła się bardzo gorącym nagraniem na swoich mediach społecznościowych. Ukochana Bartosza Kurka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym pozuje w skąpym bikini i trzyma w rękach swojego ulubieńca. Obok tak wspaniałego, prezentującego ciało byłej siatkarki nagrania nie da się oderwać wzroku. Bartosz Kurek jest prawdziwym szczęściarzem!

Anna Kurek postanowiła zaprezentować wyjątkowo gorące nagrania na swoich mediach społecznościowych. Była siatkarka, która jest żoną Bartosza Kurka, postanowiła pokazać się w wyjątkowo skąpym bikini w trakcie zabawy ze swoim ulubieńcem. Gorące nagranie ukochanej gwiazdora reprezentacji Polski stało się prawdziwym hitem Instagrama. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Anna Lewandowska wygina ciało w różowym staniku i jest zasypywana pytaniami od fanów. Ma im do powiedzenia tylko jedno

Anna Kurek postanowiła pokazać gorące nagranie na swoich mediach społecznościowych. Piękna sylwetka byłej siatkarki

O tym, że Anna Kurek uwielbia media społecznościowe, nie trzeba przekonywać nikogo. Była siatkarka, a prywatnie żona Bartosza Kurka, jest bardzo obecna w przestrzeni mediów społecznościowych i chętnie ukazuje fanom swoje życie u boku siatkarza. Tym razem, okazało się, że Kurek wyjechała do Włoch, gdzie korzysta z tamtejszej pogody, opalając swoje wysportowane ciało, bawiąc się ze swoim ulubieńcem, Gorące nagranie, na którym żona Bartosza Kurka odsłoniła swoje ciało, stało się prawdziwym hitem portalu społecznościowego Instagram. Obok tak gorącego nagrania ciężko przejść obojętnie.

Wyszło na jaw, jak Robert Lewandowski potraktował Polonię w Nowym Jorku! Mamy nagranie

Aby zobaczyć zdjęcie Anny Kurek bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Kurek pręży ciało. Gorące nagranie dostało się do internetu

Żona Bartosza Kurka postanowiła pokazać na nagraniu opublikowanym na Instagramie, jak spędza swój wypoczynek we Włoszech. Byłej siatkarce w opaleniu towarzyszył ukochany piesek, któremu ekssportsmenka poświęciła bardzo dużo uwagi, co z kolei spodobało się zwierzęciu. Trzeba przyznać, że Bartosz Kurek to prawdziwy szczęściarz, gdyż Anna Kurek na tym nagraniu wygląda wyjątkowo korzystnie.

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze