Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Odpowiedziała fanom!

Anna Lewandowska wygina ciało w różowym staniku i jest zasypywana pytaniami od fanów. Ma im do powiedzenia tylko jedno

2022-08-01 11:20

Anna Lewandowska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoich mediach społecznościowych gorące zdjęcie, na którym pręży się w staniku i odpowiada na pytanie, którym jest notorycznie zasypywana przez miłośników. Żona piłkarza Barcelony ma do powiedzenia fanom tylko jedno.

Anna Lewandowska postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana Roberta Lewandowskiego, która ostatnimi czasy pochwaliła się sesją na Majorce, postanowiła pokazać swoje kształty w pełnej okazałości i odpowiedzieć miłośnikom na pytanie, które jest jej regularnie zadawane. Lewandowska ma do powiedzenia swoim fanom tylko i wyłącznie jedno.

Wisła Płock upamiętniła zmarłego syna Rzeźniczaka. Wielka burza, jedno zdjęcie wywołało ogromne kontrowersje

Anna Lewandowska na Majorce. Ma życie jak z bajki, jednak musi się mierzyć z pytaniami! 

O tym, że Anna Lewandowska uwielbia klimaty hiszpańskiej Majorki, nie trzeba przekonywać nikogo. Gwiazda regularnie się tam pojawia i wraz z mężem posiadają nawet własny apartament na rajskiej wyspie. Jedna z ostatnich publikacji Lewandowskiej na mediach społecznościowych dotyczyła pobytu w tym słynnym, turystycznym niebie, a także narosły pytania, z którymi trenerka musi się zmagać już od dłuższego czasu. Lewandowska na kwestie zadawane przez fanów postanowiła odpowiedzieć za pomocą wyjątkowo gorącego zdjęcia, na którym pręży swoje wdzięki w różowym staniku.

Cristiano Ronaldo nie wytrzymał. Te zdjęcia obiegły cały świat, tak nie zachowuje się wielka gwiazda

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej na Majorce, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska odpowiada fanom. Cały czas o to pytają

Na publikacji, na której Anna Lewandowska pręży swoje wysportowane ciało w różowym bikini, trenerka przyznała, że jest notorycznie pytana o to, jakie miejsca ma do polecenia na Majorce. Okazuje się, że stali obserwatorzy jej profilu na portalu społecznościowym Instagram mają gdzie szukać!

- Pytacie mnie cały czas w wiadomościach o polecane miejsca na Majorce. W wyróżnionych relacjach jest kilka propozycji - odpowiedziała Lewandowska fanom.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze