Robert Lewandowski w Nowym Jorku

i

Autor: Marcin Cholewiński Robert Lewandowski w Nowym Jorku

Zobacz wideo

Wyszło na jaw, jak Robert Lewandowski potraktował Polonię w Nowym Jorku! Mamy nagranie

2022-08-01 9:01

FC Barcelona skończyła obóz treningowy w Stanach Zjednoczonych i ostatnie dni przed startem sezonu La Liga spędzi już w Hiszpanii. Ostatni sparing "Duma Katalonii" zagrała w Nowym Jorku z miejscowymi Red Bulls. Wiemy, jak jeszcze przed spotkaniem Lewandowski potraktował polskich kibiców. Jest nagranie, a sami fani o wszystkim opowiedzieli.

Robert Lewandowski przygotowywał się ciężko do kolejnego sezonu, który będzie dla niego niezwykle wyjątkowy. Polski piłkarz ma za sobą okres treningowy z nowym klubem. W barwach FC Barcelona rozegrał już trzy spotkania - z Realem Madryt, Juventusem i New York Red Bulls. Przez 180 minut nie zdobył jednak ani jednego gola. Kibice powoli niepokoją się, czy strzelecka niemoc nie przełoży się na dłuższy kryzys, który potrwa nawet do września lub października. Wcześniej piłkarze przenieśli się z Miami do Nowego Jorku. Jest nagranie, jak Robert Lewandowski potraktował Polonię w Stanach Zjednoczonych.

Wiemy, jak Robert Lewandowski potraktował Polonię w USA!

Robert Lewandowski, jeszcze lekko zarośnięty po przyjeździe do Nowego Jorku, przyszedł do hotelu, gdzie nie zapomniał o kibicach. Robił sobie zdjęcia z kibicami z Polski i rozdawał autografy. Gdy usłyszał kibiców z naszego kraju zawrócił się do nich.

Lewandowski sam w Nowym Jorku. Ani nie było obok i zapomniał o tym! Wszystko widać na zdjęciach

- Podszedł do nas Polaków. Fajnie się zachował, szacunek! Wrócił się do nas i to jest najważniejsze. Szacunek, Robert. Pół świata lubi Barcelonę, pół jej nienawidzi. Mamy nadzieję, że to zwiastun zdobycia Złotej Piłki, na którą zasłużył - powiedział jeden z kibiców w rozmowie z "Super Expressem".

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych

Kiedy kolejny mecz Lewandowskiego w Barcelonie?

Robert Lewandowski zagra kolejny mecz w Barcelonie w niedzielę 7 sierpnia. W walce o Puchar Gampera "Duma Katalonii" zmierzy się z UNAS. Dwa dni wcześniej, 5 sierpnia, Lewy będzie oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou.

Tak koledzy z Barcelony pocieszają Roberta Lewandowskiego, bo nie strzela goli?! Tajemnicze wpisy

Zobacz zdjęcia Roberta Lewandowskiego z Nowego Jorku w galerii poniżej.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze