Georg Grozer, Niemcy siatkówka

Autor: CYFRASPORT Georg Grozer, Niemcy

ME w siatkówce: Czechy - Niemcy. TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

2017-08-27 12:16

W grupie B czeka nas pojedynek dwóch zwycięzców z pierwszej serii gier. Przed tą kolejką na czele tabeli byli Czesi, bo im wystarczyły cztery sety, by wygrać ze Słowacją. Niemcy swoją wygraną odnieśli w tie-breaku, w którym niespodzianie ograli faworyzowaną reprezentację Włoch. Czechy - Niemcy w niedzielę o 20.30. Transmisja na żywo w telewizji. Sprawdź, gdzie obejrzeć live?

Oczywiście, Czesi i Niemcy wygrali swoje pierwsze mecze, co stawia ich w identycznym położeniu. Tyle, że zadania, jakie przyszło im wykonać, są nieporównywalne. Czechy zwyciężyły najsłabszą w grupie Słowację 3:1. Niemcy natomiast sprawili małą sensację, pokonując w pięciu setach Włochów. To właśnie kadra Italii miała zająć pierwsze miejsce w grupie, ale ich porażka na inaugurację skomplikowała sytuację w całej grupie. Może to właśnie Czesi i Niemcy rozdzielą między siebie dwa pierwsze miejsca w grupie?

W niedzielny wieczór poznamy odpowiedź na to pytanie. O godzinie 20.30 w Szczecinie rozpocznie się druga kolejka rywalizacji w grupie B. Czesi staną naprzeciw Niemców, a ten mecz pokaże Polsat Sport. Będzie to oczywiście transmisja na żywo. Siatkarskie emocje live gwarantowane.

Polska - Finlandia: oceny po meczu