Reprezentacja Polski, siatkówka

Autor: Cyfrasport Reprezentacja Polski walczy o udział w Final Six Ligi Narodów 2018

Memoriał Wagnera: Polska - Francja NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM online

2018-08-25 10:05

Mecz Polska - Francja w siatkówce NA ŻYWO w TELEWIZJI i INTERNECIE. Gdzie oglądać Memoriał Wagnera Polska - Francja 25.08.2018 LIVE ONLINE? Na którym kanale transmisja z meczu Polska - Francja w Memoriale Huberta Wagnera? Biało-czerwoni w pierwszym dniu Memoriału im. Huberta Wagnera pokonali w trzech setach Kanadę. Dla biało-czerwonych turniej jest próbą generalną przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Sprawdź, gdzie oglądać w TV i INTERNECIE mecz Polska - Francja.

Mecz Polska - Francja 24.08.2018 NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. W pierwszym meczu XVI Memoriału im. Huberta Wagnera reprezentacja Polski gładko pokonała 3:0 Kanadę, z kolei Francuzi po zaciętym spotkaniu przegrali z Rosją 1:3. Po raz ostatni Polska zmierzyła się z Francją w czerwcu, w kwalifikacjach do turnieju finałowego Ligi Narodów.. Biało-czerwoni wygrali w trzech setach, ale w Final Six zaprezentowali się dużo gorzej. Po dwóch porażkach nie wyszli z grupy, natomiast Trójkolorowi doszli aż do finału. Jak będzie w sobotę w krakowskiej Tauron Arenie?

Mecz Polska - Francja w siatkówce mężczyzn odbędzie się w sobotę 25.08.2018. Początek spotkania Polska - Francja zaplanowano na godzinę 14. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Polska - Francja siatkarzy zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport i Super Polsat. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Polska - Francja 25.08.2018.