MŚ w siatkówce 2018: Włochy - Serbia NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

2018-09-26 11:06 Maciej Wdowiarski
MŚ w siatkówce 2018
Autor: East News MŚ w siatkówce 2018.

MŚ w siatkówce 2018 NA ŻYWO, mecz Włochy - Serbia LIVE. MŚ siatkarzy 2018 ONLINE: spotkanie Włochy - Serbia w TV i STREAM. Gdzie oglądać w telewizji i ZA DARMO w Internecie? Spotkanie to powinno żywo interesować Polaków, bo zmierzą się ze sobą grupowi rywale biało-czerwonych w III rundzie mundialu. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Włochy - Serbia w TV i czy będzie dostępny STREAM ONLINE w Internecie.

Mecz Włochy - Serbia będzie drugim spotkaniem III rundy mistrzostw świata w siatkówce po spotkaniu Brazylii z Rosją. Ale to starcie powinno dużo bardziej interesować także polskich kibiców. Przede wszystkim dlatego, że z tymi dwoma drużynami zmierzymi się w rywalizacji grupowej. Przypomnijmy, że już w czwartkowy wieczór czeka nas starcie z Serbią, a w piątek z Włochami.

Serbowie - podobnie jak biało-czerwoni - do kolejnej fazy grupowej awansowali z dwoma porażkami w ośmiu meczach. Ekipa Italii, czyli gospodarze turnieju, przegrali tylko raz. Dlatego też to oni będą głównymi faworytami w walce o awans do półfinału. I to nie tylko ze względu na grę na własnym terenie.

Mecz Włochy - Serbia na MŚ w siatkówce 2018 rozpocznie się w środę 26 września o godz. 21:15. Transmisja NA ŻYWO na antenie Polsatu Sport. Stream online (płatny) dostępny będzie na platformie Ipla. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego spotkania!

Najnowsze