Polska - Rosja, siatkarze, siatkówka, reprezentacja Rosji

Autor: CYFRASPORT reprezentacja Rosji

MŚ w siatkówce: Rosja - Meksyk 3:1. "Sborna" zwycięska, ale oddała seta

2014-09-06 0:39

Reprezentacja Rosji zgodnie z planem pokonała Meksyk, ale oddała słabszemu rywalowi seta, przez co już tylko Polska i Brazylia są drużynami, które na siatkarskich mistrzostwach świata wygrały wszystkie mecze po 3:0.

Rosjanie wygrali trzeci mecz na turnieju, ale niespodziewani dali sobie zabrać seta słabej drużynie z Meksyku. Zespół z Ameryki Północnej zaczął mecz bardzo dobrze i wygrał w pierwszej partii do 21.

Kto wygra mistrzostwa świata w siatkówce 2014? GŁOSUJ!

W drugim secie Meksykanie nadal grali bardzo dobrze, ale w końcówce "Sbornej" udało się odskoczyć i wygrać do 20. W trzeciej partii Rosjanie pokazali już prawdziwą siłę i zmietli przeciwnika oddając mu zaledwie 14 punktów. W czwartym secie Rosjanie dopełnili dzieła i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli grupy C.

Rosja - Meksyk 3:1 (21:25, 25:20, 25:14, 25:17)

Rosja: Makarow, Biriukow, Savin, Aszczew, Wolwicz, Moroz, Golubew (libero) oraz Muserski, Grankin

Meksyk: Vargas, Quinones, Guerra, Rangel P., Cordova, Aguilera, Rangel J. (libero) oraz Cordova, Meyer, Orellana, Petris, Herrera

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!