Kamil Semeniuk

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Semeniuk

Prawda wyszła na jaw!

Na jaw wyszło, jakie wykształcenie ma Kamil Semeniuk. Rodzice przymusili go do nauki, teraz mogą być dumni!

2024-02-09 11:46

Kamil Semeniuk jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd reprezentacji Polski w siatkówkę i może pochwalić się bardzo dobrym wykształceniem! Jak opowiadał siatkarz w rozmowie z "TVP Sport", jego rodzice przed laty przymusili go do zdobycia wykształcenia i teraz mogą być wyłącznie dumni! Nieznane fakty ujrzały światło dzienne.

Kamil Semeniuk - wykształcenie. Rodzice przymusili go do nauki, teraz mogą być dumni!

Nie da się ukryć, że wielu polskich siatkarzy może pochwalić się świetnym wykształceniem. W przypadku Semeniuka, dużą rolę w procesie odegrali jego rodzice, którzy czuwali nad jego nauką i sprawili, że gracz skończył technikum, po którym został ekonomistą. Na szkole wyższej zdobył tytuł menedżera sportu i turystyki.

QUIZ: Rozpoznasz polskich siatkarzy? Komplet punktów to obowiązek prawdziwego kibica!

Pytanie 1 z 20
Zaczynamy z wysokiego C. Siatkarz na zdjęciu to...
Bartosz Kurek

-  Rodzice naciskali na to, by mieć plan B na życie. Kiedy usłyszałem, że są chęci, by w liceum otworzyć profil siatkarski, bardzo się ucieszyłem. Mógłbym wtedy kontynuować to, co zacząłem w gimnazjum. Rodzice powiedzieli jednak, że muszę pracować nad alternatywą. Nie chcieli, bym ryzykował. Uznaliśmy, że pójdę do technikum i zdobędę zawód (...)  Jestem ekonomistą. Skończyłem wtedy dwa kierunki, ale drugiego dokładnie nie pamiętam. Szkoła wyższa to z kolei nauka na menedżera sportu i turystyki - opowiadał Semeniuk w rozmowie z "TVP Sport".

Najnowsze